Help for English

Obecný test (elementary) #8

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 8

 

Osobně mne spíš zarazila dvanáctka, ač není omluva jako omluva :-) ,což je i pěkně zdůvodněno.

15 i 12 mi přišla vpohodě.. víc mi dělá problém že si to špatně přečtu a pak dělám blbosti jako u základných úkolů jako jsou 2 a 7 :-( :? ale díky, je to tu super, hned du na další testy :-)

po delší odmlce si zanu dělat testy a dobré zjištění pro mě je, že jsem ještě všechno nezapoměla:)

Není možné! Mám jen tři chyby z gramatiky, kterou neovládám, pravda 2× jsem víceméně hádala. To je velmi potěšující. Asi to bylo trošku lehčí, jiné tyto obecné testy jsem měla horší. Ale dobrý testík na dobrou noc.
Tomu 14letému andělíčkovi se můžeme jenom zasmát. Pobavila jsem se. :-D

Klídek

To je pohoda, když člověk může chvíli myslet a nemusí hned pálit od boku jako ve škole. Něco se nepovede, no nic, stačí si přečíst vysvětlení a pak si to dát znova a třeba v tý hlavě něco zůstane :-D Jdu na ostatní vaše testy, jsem říčný po vzdělání :shock:

MUST NOT

DObrý den,

mám dotázek ohledně „smíš, nesmíš“…atd. Myslela jsem si, že je to stejné jako v češtině: MUSÍŠ=MUST, NEMUSÍŠ=NEEDN´T. Můžete to prosím, vysvětlit? Díky M

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

MUST NOT

DObrý den,

mám dotázek ohledně „smíš, nesmíš“…atd. Myslela jsem si, že je to stejné jako v češtině: MUSÍŠ=MUST, NEMUSÍŠ=NEEDN´T. Můžete to prosím, vysvětlit? Díky M

Re: MUST NOT

Přečtěte si o tom článek v sekci gramatika – Modální slovesa.

Zdravim Vas a diky za test :-)

No nato, ze je to elementary test mi to zrovna jednoduche neprislo, mela jsem jen 70% a to bych mela byt itermediate…

turn off

proc je u otazky c.6 „turn the TV off“ a ne „turn off the TV“?
diky za odpoved

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

turn off

proc je u otazky c.6 „turn the TV off“ a ne „turn off the TV“?
diky za odpoved

Re: turn off

V tomto případě je to jedno. Více se dočtete v článku o frázových slovesech.

Je to droga,kazde dobre hodnoceni povzbudi a to horsi nakopne.Vse naramne vysvetleno.Pro mne jste nejvetsi ucitel naroda ceskeho.

lolut

Zajímavýtest.Ale nemělo by být v 5.otázce spíš musn't?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Matějka Lukáš vložený před 15 lety

lolut

Zajímavýtest.Ale nemělo by být v 5.otázce spíš musn't?

Re: lolut

V páté? To moc nechápu.
zvar MUSN'T neexistuje. Buď MUST NOT a nebo zkráceně MUSTN'T.

Re:

noo já bych řekla, že to je jako: „Ona je v hotelu, ne?“

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.