Help for English

Business English Pod

Komentáře k článku: Business English Pod

 

Dost mi to pripomina esl pod. Rychlost reci, ty placene texty atd. Poslechl jsem si jedno audio a mohlo by to byt uzitecne ale bohuzel den ma jenom 24 hodin… :?

Další zajímavý kontakt

Díky za další zajímavý kontakt.
Jak říká Jim_cz, čas je bohužel proti nám a u těch placených záležitostí to platí dvojnásob.
Člověk si něco zaplatí na rok (a pokud je toho víc, tak to docela leze do peněz) a pak zjistí, že si něco poslechl / stáhl / přečetl / vyřešil … jen párkrát a rok je pryč.
Mohlo by se tu o takové předplatné soutěžit, ale to je asi mimo Markovy možnosti. :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od brain vložený před 16 lety

Další zajímavý kontakt

Díky za další zajímavý kontakt.
Jak říká Jim_cz, čas je bohužel proti nám a u těch placených záležitostí to platí dvojnásob.
Člověk si něco zaplatí na rok (a pokud je toho víc, tak to docela leze do peněz) a pak zjistí, že si něco poslechl / stáhl / přečetl / vyřešil … jen párkrát a rok je pryč.
Mohlo by se tu o takové předplatné soutěžit, ale to je asi mimo Markovy možnosti. :?

Re: Další zajímavý kontakt

To vůbec není mimo mé možnosti. :-)

dají se najít

ahoj všichni, snad se na mne nebude nikdo zlobit za tuto radu-poloodkaz, ale hledal jsem ještě jinde tyto nahrávky i s překlady, a dají se nalézt obojí k volnému stažení, což je super. zadal jsem jen free english podcast transcript. 8-) :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.