Help for English

KET: Listening, Sample 2, Part 1

Komentáře k článku: KET: Listening, Sample 2, Part 1

 

100% veľmi spokojná :-) …len jedna otázočka – kde sa s takýmto typom skúšky môžem stretnúť ? vopred diky za odpoveď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od calamity33 vložený před 16 lety

100% veľmi spokojná :-) …len jedna otázočka – kde sa s takýmto typom skúšky môžem stretnúť ? vopred diky za odpoveď

Re:

Např. v cambridgských zkouškách, a nebo v připravované koncepci české státní maturity (i když kdo ví, jestli to někdy bude) a v dalších zkouškách. Např. přijímací zkoušky na některé VŠ apod. Tohle je ale samozřejmě pro začínající a mírně pokročilé.

Děkuji, je to výborné. Jenom zjišťuji, že mám pořád problémy s poslechem, zatímco při četbě rozumím dobře.

pěkně srozumitelná angličtina … děkuji za test

OK

100%. Díky. :-)

jj super test podobny delame ve skole i se stejnou tematikou a jsou tam podobny zapletky na reseni tkz to tady aspon muzu nacvicit snad tady jeste naky pribidou jinak diky za tenhle :-))

Dobrý test , ale mám k tomu jednu výhrydu. u čtvrého cvičení jsem rozuměl že půjde hrát volejbal, ale obrázek B mi připomýnal basket (oblečení i balon např boty, nebo natelnik)jinak su­per

Tak aspoň nějaký poslech mi jde;) Jinak je obecně poslech bída, ale já se nevzdám :? :o

Reagovat

100% :-D

100% :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.