Help for English

"The Boat Song" by Ryan Montbleau

Komentáře k článku: "The Boat Song" by Ryan Montbleau

 

fakt dobry song,jde mu pekne rozumet. :-)

hmm

vsechno dobre,,akorat spelling nekde spatne!!Takze supr=)..,

Krásná písnička a dokonce i srozumitelná :shock: Já mám totiž s poslechem šílené problémy – jupí!!! :-D

ja se te pisnicky nemuzu zbavitm dokonce jsem se ji tim vecnym poslouchanim uz skoro naucila..ale ted dotaz k tomuto versi Better than the you you were before? je to bezne takhle vedle sebe 2× you ja to tady vidim prvne…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

ja se te pisnicky nemuzu zbavitm dokonce jsem se ji tim vecnym poslouchanim uz skoro naucila..ale ted dotaz k tomuto versi Better than the you you were before? je to bezne takhle vedle sebe 2× you ja to tady vidim prvne…

Re:

běžné to není, to první YOU je tu funguje jako podstatné jméno, které rozvíjí v ztažná věta, které ovšem taky začíná na YOU.

Mohlo by být:
The man (that) you were before.

Akorát místo MAN je tu YOU:
The YOU that YOU were before.
A navíc je to THAT vynechané, což je ve vztažných větách normální:
The you you were before.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

běžné to není, to první YOU je tu funguje jako podstatné jméno, které rozvíjí v ztažná věta, které ovšem taky začíná na YOU.

Mohlo by být:
The man (that) you were before.

Akorát místo MAN je tu YOU:
The YOU that YOU were before.
A navíc je to THAT vynechané, což je ve vztažných větách normální:
The you you were before.

Re: Re:

vyznam jsem pobrala jen me to prekvapilo
vypada to tak legracne vedle sebe
premyslela jsem jen jestli to ma nejaky treba zduraznujici vyznam nebo tak neco…

hurray!!!!

two mistakes only! hurray:))

I had only 75%, but I enjoyed this song. It's very nice.

For now, for me, it´s the best song ever 8-) . Actually it made me cry for several times :oops: , and I really don´t cry very often :-D. Simple text, but says everything…

3 chybičky, super :)

100%, moc pěkná písnička

No nebylo to až tak moc špatné, ale strašně si pletu jednotné a množné číslo, nejsem schopná to v té písničce rozpoznat. Jinak moc hezká :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.