Help for English

Slovní zásoba: The Kitchen

Komentáře k článku: Slovní zásoba: The Kitchen

 

Kouzelné

Tyto lekce jsou tak krásné, připadám si jak malá holka, když si hraje s domečkem pro panenky.

vizuální učení

takhle se učí slovíčka super,představte si situaci, že si někdo Vaši stránku pustí na displeji mobilního telefonu, čeká třeba na autobusové zastávce a za těch osm minut si uvědomí, co je bin, že plants nekvetou a table není desk 8-) super. díky.škola hrou

Re: Re: Re:

také ho miluji.

.......

Vaša stránka je najlepšia s akou som sa kedy stretla…len neviem prečo posledný týždeň mi tu nejde zvuk a nevieme čo s tým je lebo všetko nám ide len tu nič…neviete mi náhodou poradiť čo s tým je?? :?: :?:?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 7mia7 vložený před 16 lety

.......

Vaša stránka je najlepšia s akou som sa kedy stretla…len neviem prečo posledný týždeň mi tu nejde zvuk a nevieme čo s tým je lebo všetko nám ide len tu nič…neviete mi náhodou poradiť čo s tým je?? :?: :?:?:

Re: .......

Zkuste si přeinstalovat FLASH PLAYER, je ke stažení na stránkách adobe.com.

mohla by tu byt este aj pracovna mohli by tam byt slovicka ako pracka,susička,pra­ci prasok a pod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MC vložený před 16 lety

mohla by tu byt este aj pracovna mohli by tam byt slovicka ako pracka,susička,pra­ci prasok a pod.

Re:

No, pod pojmem ‚pracovna‘ si představím asi něco jiného. Ale je jasné, že podobných obrázků by mohly být stovky… asi by stálo za to se do nich pustit. Ne?

pracovna

nemyslela som pracovna ale práčovňa

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MC vložený před 16 lety

pracovna

nemyslela som pracovna ale práčovňa

Re: pracovna

Oj, ale kdyby p. Vít probral všechna místa v domě a okolí, tak by nezbylo na nic jiného. Vždyť tohle má ve svém slovníku! A opravdu doporučuji program Languabe Lab, kde jsou slovíčka ze všech oborů a ještě si můžete založit svoje lekce. Vždyť i na Slovensko to jde. Nemám pravdu? Já bych naopak přivítala zase nějakou gramatiku, vysvětlení třeba rozkazovacího způsobu, pokračování předložek, vysvětlení slovosledu!!, Zažité vazby, jako je how much?,atd. Je toho prostě strašně moc. Pane Víte, opravdu Vám nezávidím, ale mám dojem, že máte tento kurs už ucelený v hlavě a že se dočkáme všeho podstatného.

pracovna

to bol len taky navrh netvrdim ze to musi byt a samozrejme prezijem ak by to tu nebolo len ma to tak napadlo

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MC vložený před 16 lety

pracovna

to bol len taky navrh netvrdim ze to musi byt a samozrejme prezijem ak by to tu nebolo len ma to tak napadlo

Re: pracovna

Ale já to také nemyslím ve zlém, jen si myslím, že pokud neznáte Program Languabe Lab, že by to pro Vás bylo přínosné, Jinak zajímavých slovíček by byla spousta.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: pracovna

Oj, ale kdyby p. Vít probral všechna místa v domě a okolí, tak by nezbylo na nic jiného. Vždyť tohle má ve svém slovníku! A opravdu doporučuji program Languabe Lab, kde jsou slovíčka ze všech oborů a ještě si můžete založit svoje lekce. Vždyť i na Slovensko to jde. Nemám pravdu? Já bych naopak přivítala zase nějakou gramatiku, vysvětlení třeba rozkazovacího způsobu, pokračování předložek, vysvětlení slovosledu!!, Zažité vazby, jako je how much?,atd. Je toho prostě strašně moc. Pane Víte, opravdu Vám nezávidím, ale mám dojem, že máte tento kurs už ucelený v hlavě a že se dočkáme všeho podstatného.

Re: Re: pracovna

Určitě plánuji, že podobné slovní zásoby bude víc. Vypadá to hezky, učí se s tím dobře. Ale ten čas, ten čas.

Na další gramatiku pro začátečníky se samozřejmě chystám. Pořád ještě ale náš byt není zcela hotový, a tak se k počítači dostávám až pozdě večer, a to už většinou na něco takového nemám sílu. ALe snad již brzy. :-)

pracovna

vtedy som myslela práčovňa nie pracovna ani som si neuvedomila ze rozdiel je len v interpunkciach ale uz viem ako je to u vas prádelna

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MC vložený před 16 lety

pracovna

vtedy som myslela práčovňa nie pracovna ani som si neuvedomila ze rozdiel je len v interpunkciach ale uz viem ako je to u vas prádelna

Re: pracovna

:-) Aha… vidíte, jak si rozumíme. :-)

Re:

Ano, pokud tím myslíte celou linku, potom se CUPBOARDS nepočítají, ale řekne se např. THERE ARE SOME CUPBOARDS.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.