Help for English

The High School Prom (český překlad)

Komentáře k článku: The High School Prom (český překlad)

 

Georgia

Joj, díky Vám. jsem moc ráda,že je tu překlad, nejenom proto, že se snažím přelouskávat tyto věty (moc mi to nejde), ale i proto, že mne tyto články opravdu zajímají a sleduji, s čím zajímavým zase Gaijin přijde. Díky za překlad a podporuji Vás, aby i další články měly překlad, to pro ty, jako já, co jsou ještě :-( ou :-(

Mimochodem,

neuvažujet o tom, že byste přeložil i další články od Gaijina? Teď jsem to prolétla, ale toto je asi jediný. Znám Vás z tohoto webu a vím že jste schopný, tak do toho!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Mimochodem,

neuvažujet o tom, že byste přeložil i další články od Gaijina? Teď jsem to prolétla, ale toto je asi jediný. Znám Vás z tohoto webu a vím že jste schopný, tak do toho!

Re: Mimochodem,

Ale ano, Roman už jich několik přeložil… teď už jen než je sem Vít dá. :-) Pokusím se s tím ale hnout.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Georgia

Joj, díky Vám. jsem moc ráda,že je tu překlad, nejenom proto, že se snažím přelouskávat tyto věty (moc mi to nejde), ale i proto, že mne tyto články opravdu zajímají a sleduji, s čím zajímavým zase Gaijin přijde. Díky za překlad a podporuji Vás, aby i další články měly překlad, to pro ty, jako já, co jsou ještě :-( ou :-(

Re: Georgia

díky za komentář, každého, kdo svým dílem přispěje, pozitivní komentář určite potěší a podpoří v další práci. Ale jestli si někdo pochvalu zaslouží, tak to nejsem ani tak já, jako spíš Kelly (Gaijin).Vy, jako vzorový návštěvník, chválíte každého, což jak říkám, je určitě velmi velká vzpruha pro autory tady na hfe…A nebojte, s vaším elánem, pokud vydrží, tyto české překlady třeba ani nebudete potřebovat…

také děkuji za překlad! moc se mi líbí zvyk, že dívka dostane od partnera kytku na ruku, asi budu muset zajet do USA na high school prom :)

pěkný článek 8-)

Hezké to jsem tady četla přesně před rokem když jsem odlítala do USA a ted to čtu a jsem v Anglii ..jen škoda že nejsem na žádné škole ..zní to fajn ty jejich tradice.-)))

Dakujem! Prave hladam nejake texty, ktore budu aj spravne prelozene a predsa! Hoci stranku poznam uz dlho, doposial som to tu nikde nenasla. Je na vasej stranke i iny text? V prekladoch vidim len tento.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maryem vložený před 10 lety

Dakujem! Prave hladam nejake texty, ktore budu aj spravne prelozene a predsa! Hoci stranku poznam uz dlho, doposial som to tu nikde nenasla. Je na vasej stranke i iny text? V prekladoch vidim len tento.

Myslím, že jsme jiné texty ještě neuveřejňovali… kdysi jsme jich nechávali přeložit víc, ale nakonec k tomu nedošlo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.