Help for English

Test: Verb patterns #1

Komentáře k článku: Test: Verb patterns 3

 

pro me lehky ale musim uznat ze cely ten vas serial zamereny na ty slovesne vzorce je fakt dost dobrej

80%-zkusila jsem si test bez přípravy a poměrně to vyšlo.I když ta jedna chyba byla úplná kravina,jen by stačilo si zpětně zkontrolovat,jestli mám označené všechny odpovědi. :?

seing vs seeing

80% ale ta osmička mně dostala automaticky jsem dal seing aniž bych si všiml že tam chybí jedno e :) kdybych to psal ja, tak se mi to nestane. pěkný chyták 8-)

:-D Jsem na vrcholu blaha. 100% :-D Díky za skvělý článek a test.

90 %

Tak musim rict ze 90% me velice potesilo. V polovine pripadu jsem se spolehal na intuici a jsem rad ze me nezklamala. :)

100%-samotnou mě nenapadlo,že dopadnu tak skvěle.Díky za bezvadný článek s vysvětlením i skvělý test!

joo

:-) dobréé, plný počet…skvělá látkaa to je a tento testík moc pěkný k tomu

Jesteeeeeee

Jeste, prosim.

Re:

A podle čeho pane Rayi soudíte, že by to američan neprošel? A podle čeho soudíte, že mají některé otázky více možných odpovědí?

Tak nic moc, jen 50%, ale na to že jsem s testy této obtížnosti akorát začala to snad taková hrůza není, i když mám se co učit…

Tyjo dobre ja. Jsem to jen odhadovala, pac sem slovesny vzorce nikdy nestudovala, ale mam 90%.. :-)

jej, permanentně dělám chyby u slovesa OFFER! :?

Re: Re:

Ano, hodně lidí zde dělá chybu…

jupíí 10% :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elisabetekk vložený před 14 lety

jupíí 10% :-D

Re:

teda chtěla sem říci 100 :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.