Help for English

Unit 2 - Kontrolní test A

Komentáře k článku: Unit 2 - Kontrolní test A

 

Díky za tenhle test. Učím se rok a někdy mám pocit, že nic neumím a tyhle jednoduché testy mě přesvědčí, že jsem se něco naučila. Většina testů je pro mě těžká kvůli malé slovní záslobě.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví martin
Odkaz na příspěvek Příspěvek od jana3 vložený před 16 lety

Díky za tenhle test. Učím se rok a někdy mám pocit, že nic neumím a tyhle jednoduché testy mě přesvědčí, že jsem se něco naučila. Většina testů je pro mě těžká kvůli malé slovní záslobě.

Re:

kolik ti je let?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od martin vložený před 16 lety

Re:

kolik ti je let?

Re: Re:

Hodně. Děti mám veliký a ve škole do mě ještě hustili jen ruštinu.

hefi

Dekuji za lehke testy pro zacatecniky.Tak se ten kurz snad jmenuje.Proc ti borci nedelaji testy na sve urovni?Asi aby meli co kritizovat.Ja de­kuji

napodruhé

Jedna chybička v poslední otázce, zaměnila jsem jak se jmenuješ a jak se hláskuje, no ale přítomný čas prostý se učím týden. Chyby si lépe člověk zapamatuje a snaží se jim na podruhé vyvarovat.Jinak dobré. Malé upozornění, ve 3. větě – vysvětlení, -A/AN máte A/AM. Mimochodem, přečetla jsem si článek o slovosledu,který máte pro vyšší úroveň, je to velmi dobré, ale stále nevím, jak zařazovat příslovce, je jich hodně, která se dají použít.Asi by to chtělo pár příkladů.Dost mě to mate, hlavně když si vyplňuji testy na internetu, tak mám většinou chybu a tam vysvětlení není. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

napodruhé

Jedna chybička v poslední otázce, zaměnila jsem jak se jmenuješ a jak se hláskuje, no ale přítomný čas prostý se učím týden. Chyby si lépe člověk zapamatuje a snaží se jim na podruhé vyvarovat.Jinak dobré. Malé upozornění, ve 3. větě – vysvětlení, -A/AN máte A/AM. Mimochodem, přečetla jsem si článek o slovosledu,který máte pro vyšší úroveň, je to velmi dobré, ale stále nevím, jak zařazovat příslovce, je jich hodně, která se dají použít.Asi by to chtělo pár příkladů.Dost mě to mate, hlavně když si vyplňuji testy na internetu, tak mám většinou chybu a tam vysvětlení není. Děkuji.

Re: napodruhé

K příslovcím se jistě dostanu buď tady, nebo ve zvláštním článku pro pokročilejší. V tomto kurzu samozřejmě taky, např. frekvenční příslovce budou už v UNIT 3.

super – duper

Ahojky – som veľmi rada že existuje táto stánka. Momentálne chodím na kurz a to čo mi doma nieje jasné tak si sem zájdem – pozrem (otestujem sa) a je to „ľahšie učenie“. Držím palečky aby to šlo takto ďalej… Dana

Nechápu otázky, proč Has he got a pet ? Proč ne Do you have a pet ? :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slon vložený před 16 lety

Nechápu otázky, proč Has he got a pet ? Proč ne Do you have a pet ? :oops:

Re:

To jsou dva způsoby tvoření otázek s HAVE. Více se o tom dočtete v samostatném článku. Hledejte v rozšířeném vyhledávání pouze v titulku článků ‚have‘.

Tyhle testy jsou super. Studuji Vš a dlouho jsem nevěděla, jak dohánět angličtinu, se kterou bojuji teprve 5 měsíců. Díky Vám jsem zvládla zkoušku za první semestr a dohnala ty, co mají angličtinu už pár let. Moc díky.

Anna

Konečně jsem udělala test na sto procent. Mám z toho radost. Vždy jsem měla jen asi 50%

100 % :-D Bezva stránky, díky..

Re:

No mě se tenhle test zdál tak akorát, protože jsem se teprv angličtinu začala učit..jsem úplný začátečník.. takovýhle testy mi vyhovují.. :o)

90 %

Je to tu bezvadný hezky se mi podle toho učí. :-D

Super stránka doporučil mi ji můj colleague. První dva Unity byly samozřejmě jednoduché, ale potvrdil jsem si, že něco umím, lekce s širší rodinou mi dala trochu zabrat. Na konci listopadu nastupuju do kurzu angličtiny a tak si říkám, jestli jsem místo začátečníků neměl raději zvolit Chroničtí začátečnící, protože v učení vždy dojdu k 15. lekci a můžu začít odznova. Ale hlavně tam jdu proto, abych s někým anglicky mluvil.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.