Help for English

Slovní zásoba: Jídlo, pití a jednotky

Komentáře k článku: Slovní zásoba: Jídlo, pití a jednotky

 

To je zas tak hezoučké :-) :-) .Moc pěkné ranní překvapení po nepříjemné odpolední směně. Díky.

hezké obrázky :-)

Jako na zavolanou.

Dnes mi to hezky vyšlo. Plánuji si zkontrolovat a procvičit mou slovní zásobu. Hned jak si doplním otázky do soutěže, vezmu si na pomoc můj milovaný LL a budu zjišťovat, co jsem zapomněla a co jsem se naučila nového. A tohle bude moje taková malá rozcvička. Je to moc milé a hlavně pěkně namluvené.

a box of cookies-to ste namluvil vy marku? se mně zdá že ty ostatní namluvil někdo jiný, nebo se pletu??? :oops: :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

a box of cookies-to ste namluvil vy marku? se mně zdá že ty ostatní namluvil někdo jiný, nebo se pletu??? :oops: :-)

Re:

Nne, všechno jsem to namlouval já, akorát ty ostatní byly už pro minulý článek, box of cookies jsem musel nahrát dodatečně.

bar – bar

Tak jsem se tak pilně učila, že jsem narazila na větu – I went to a large bar full of film stars. A přemýšlela jsem, co je v té velké tabulce plné filmových hvězd. Než mi došlo. :-D
A aby toho nebylo málo : That man works in a jam factory. – Předpokládám, že je to továrna na marmeládu, nebo je to nesmysl? :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

bar – bar

Tak jsem se tak pilně učila, že jsem narazila na větu – I went to a large bar full of film stars. A přemýšlela jsem, co je v té velké tabulce plné filmových hvězd. Než mi došlo. :-D
A aby toho nebylo málo : That man works in a jam factory. – Předpokládám, že je to továrna na marmeládu, nebo je to nesmysl? :oops:

Re: bar – bar

Ano, JAM factory bude továrna na marmeládu.

Slovo ‚bar‘ má samozřejmě hodně významů, tabulka (čokolády) je jen jedním z nich.

Obrázky jsou jako živé :-)

Re: Re: Re:

Ano, budou takto vysvětlené všechny základy angličtiny. Jsem ale člověk velmi velmi zaneprázdněný, tak to jde někdy pomalu. Omlouvám se.

Re: Re:

tak toto ma dorazilo…to ste vážne nahrával tie nahrávky vy? ja som myslel že to dávate nahrávat „rodilým mluvčím“ my na to moc výraz nemáme na SR…tak klobúk dole…no hold to ocenenie ste neziskli nadarmo…len si prajem aby sme aj mi niekoho takeho ako vy v skole mali

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 15 lety

Re: Re:

tak toto ma dorazilo…to ste vážne nahrával tie nahrávky vy? ja som myslel že to dávate nahrávat „rodilým mluvčím“ my na to moc výraz nemáme na SR…tak klobúk dole…no hold to ocenenie ste neziskli nadarmo…len si prajem aby sme aj mi niekoho takeho ako vy v skole mali

Re: Re: Re:

No, normálně nechávám nahrávky nahrávat rodilé mluvčí, lépe se to potom „prodává“, když to má tu nálepku. Ale tento kurz je víceméně ve vývoji. Až bude hotový celý, upravený, updatovaný atd atd., tak počítám s tím, že nechám ty nahrávky nahrát ještě jednou. Uvidíme časem.

Cica: Súhlasím

Stotožňujem sa s názorom, aj u mňa sú stránky HFO na 1.mieste. Ďakujem! …A testík??? Po výuke bol bez chyby :-D

Predchádzajúci komentár

I am Sorry. HFE samozrejme a nie HFO. Ešte som si v duchu opakoval slovíčka z testu, tak mi tam to „O“ nejak skočilo :?

Re:

Od toho tu ty komentáře jsou a vůbec to není „vadný“. Spíše mi vadí, že se někdo projevuje v komentářích jsko vy.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.