Help for English

Cloze: The Princess and the Pea

Komentáře k článku: Cloze: The Princess and the Pea

 

proč se tam neukáže jak to mělo být správně??? nebo to nejde jenom mně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od *Simca* vložený před 17 lety

proč se tam neukáže jak to mělo být správně??? nebo to nejde jenom mně?

Re:

Správné odpovědi uvidíte, když přejedete myší přes barevnou ikonku, která se u každé otázky objeví po vyhodnocení. :-)

No, dobré :) Jen jsem vážně nevěděla, na co z toho hrášku ta královna posadila ty matrace. Správná odpověď mě nenapadla, prostě jsem si myslela, že tam musí zákonitě být cosi jako „kulička“ nebo „kousek“ :D A tak mi bylo jasné, že tahle odpověď asi z těch správných nebude :D Ale na procvičování vlastní slovní zásoby to je perfektní cvičení 8-) :-D

jo!01 procent!tak to je super. :-D 8-)

Re:

uplne presne stejne jsem premyslela ja :)
jak by tedy byla kulička hrachu???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ne.ja vložený před 16 lety

Re:

uplne presne stejne jsem premyslela ja :)
jak by tedy byla kulička hrachu???

Re: Re:

a pea

mam 100%
som stastna :-D

91% :-)
Chtěla bych se zeptat bedsheets jsou pokrývky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chrispe vložený před 16 lety

91% :-)
Chtěla bych se zeptat bedsheets jsou pokrývky?

Re:

povlečení

100%..Asi bych se jinak styděl, ale chyba se člověk učí, takže bych se přes to určitě dostal :-)

Re:

Taky jsem ocekaval Once upon a time there was a prince… ale coz, jeden nemuze mit vsechno :) Pekny testik, aspon jsem si napravil sebevedomi z tech tezsich testu :D

šloby?

„How did you sleep, dear princess?“ they INQUIRED her in the morning.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cafesk8 vložený před 15 lety

šloby?

„How did you sleep, dear princess?“ they INQUIRED her in the morning.

Re: šloby?

ne, bylo by jen THEY INQUIRED, za tím NEMŮŽE být předmět (zeptali se KOHO). THEY INQUIRED HER je tedy nepřijatelné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: šloby?

ne, bylo by jen THEY INQUIRED, za tím NEMŮŽE být předmět (zeptali se KOHO). THEY INQUIRED HER je tedy nepřijatelné.

Re: Re: šloby?

díky za vysvětlení ;)

„just something wrong“

šlo by místo ALWAYS dát JUST?: Here were many princesses but there was JUST something wrong about them.

Nebo je to přílis hovorové?
Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.