Help for English

Rudolph the Red-Nosed Reindeer

Komentáře k článku: Rudolph the Red-Nosed Reindeer

 

nádhera

Ahoj, tak ta je úžasná. Určitě by se to líbilo dětem na hodině angličtiny. Dá se to stáhnout a poslat?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 17 lety

nádhera

Ahoj, tak ta je úžasná. Určitě by se to líbilo dětem na hodině angličtiny. Dá se to stáhnout a poslat?

Re: nádhera

No, tahle písnička je zrovna copyrightovaná, tedy text i hudba. My máme licenci na zveřejnění na internetu bez možnosti stažení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 17 lety

nádhera

Ahoj, tak ta je úžasná. Určitě by se to líbilo dětem na hodině angličtiny. Dá se to stáhnout a poslat?

Re: nádhera

Ano, dětem se to v angličtině moc líbí, nejradši tam křičej ta slůvka v závorkách… Už se těšim, až mi skončí neschopenka a budem ve škole moc zpívat podobné vánoční hity…

Je vážně dobrá :-)
Vaše stránky mě moc baví.Díky,K.

Moc pěkná písnička, znám ji nazpamět akorát bez těch dětí na konci učíme se jí na sboru a teď bychom ji měli někdy zpívat, děkuji za překlad aspň vim pořádně o čem je.Jinak moc super stránky chválím :-)

Skoro stejně až na něco to zpíváme se sborem, jinak supr písnička. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chamomilka vložený před 16 lety

Skoro stejně až na něco to zpíváme se sborem, jinak supr písnička. :-D

Re:

Omlouvám se napsala sem to že sem to sem dala dvakrát

Re:

To bohužel nejde, za tuhle musíme platit autorské poplatky a licenci máme pouze pro online přehrávání.

je to vážne super.....a nevieš náhodou ani stránku odkiaľ by sa to dalo stiahnuť? je to fakt škoda......

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 16 lety

je to vážne super.....a nevieš náhodou ani stránku odkiaľ by sa to dalo stiahnuť? je to fakt škoda......

Re:

Legálně nevím, pravděpodobně na iTunes toho bude hodně, nebo na SNOCAP. Stažení jedné takové písničky stojí cca 99 centů, a to v profesionálním provedení. Tuhletu konkrétně nahrávali kamarádi jen tak pro nekomerční účely. Za 99 centů si ale můžete stáhnout různé verze od profíků.

super pisnicka :-D

Kvůli téhle Vaší písničce jsem si koupila takovou blbinku, takovou figurku Santa Klause,zpívajícího právě Rudolfa. Písničku už umíím zpaměti a tak si ji se Santou prozpěvuji. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Kvůli téhle Vaší písničce jsem si koupila takovou blbinku, takovou figurku Santa Klause,zpívajícího právě Rudolfa. Písničku už umíím zpaměti a tak si ji se Santou prozpěvuji. :-D

Re:

A křičíte do toho takové ty výplně? :-D

Yes, yippee! :-D

Re:

Dasher and Dancer
Prancer and Vixen,
Comet and Cupid
Donner and Blitzen
+ Rudolph.

Počítám devět.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.