Help for English

Use of English #28a (revision)

Komentáře k článku: Use of English 28a (revision)

 

Skvělé testy! jen malá chybička, „Stephen King“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

Skvělé testy! jen malá chybička, „Stephen King“

Re:

Díky, opraveno.

9.věta

Díky za bezvadné testy, naučím se víc než z učebnice. Váhala jsem nad překladem 9. věty. Nechybí tam třeba „when“ po the last time? Dlouho mi to nedávalo smysl :-)

4.věta

Já jsem si myslela, že to znamená zhruba: „Chystá se domů po šeté hodině,nikdy nezůstává déle.“ To je špatně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 15 lety

4.věta

Já jsem si myslela, že to znamená zhruba: „Chystá se domů po šeté hodině,nikdy nezůstává déle.“ To je špatně?

Re: 4.věta

BY SIX O'CLOCK není PO šesté, ale PŘED ŠESTOU.

Dotaz

Dobrý den,

patří do 9.věty WAS? The last time my brother and I saw each other was three weeks ago.
Přeji pěkný den

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JanaS vložený před 15 lety

Dotaz

Dobrý den,

patří do 9.věty WAS? The last time my brother and I saw each other was three weeks ago.
Přeji pěkný den

Re: Dotaz

Ano, co jiného by tam mělo být?

Re: Re: Dotaz

Omlouvám se za nesmyslný dotaz. To je tak, když lama nepřemýšlí.:-)

Magic – Magical

Videl som uz v reklame aj spojenie „magic moments“ Fakt to nemoze byt ??? Vahal som medzi magical a magic… DAKUJEM ZA ODPOVED

Re: Magic – Magical

já zase piju čaj od Teekanne „Magic moments“, takže jsem automaticky taky dala „magic“. Ono to spíš asi bude tak, že lze použít obojí, pokaždé ale s jiným významem: magical moment – skvělý, úžasný okamžik, magic moment – čarovný, s kouzelnou mocí okamžik… alespoň takto jsem to pochopila ze slovníků.

100 %

udělá radost 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.