Help for English

Body Language

Komentáře k článku: Body Language

 

:-D páči sa mi tento nápad, pri ktorom môžem zapojiť všetky zmysly :idea:

tyto strany jsou super :-D

Je to suuuper.DIKY.

Vždycky mě dostanou při zkoušení slovíček hlášky jako (např. mám napsat slovíčko mrknout) „chyba – wink znamená mrknout“ a správná odpověď je blink :). ale jinak super, naučila už jsem se pár užitečných slov!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od babip2aj vložený před 15 lety

Vždycky mě dostanou při zkoušení slovíček hlášky jako (např. mám napsat slovíčko mrknout) „chyba – wink znamená mrknout“ a správná odpověď je blink :). ale jinak super, naučila už jsem se pár užitečných slov!!

Re:

protože toto zkoušení neumí pracovat se synonymy. Zkuste Language Lab, ten to umí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

protože toto zkoušení neumí pracovat se synonymy. Zkuste Language Lab, ten to umí.

Re: Re:

díky za tip :)

to je to co potřebuji

VÍCE NEŽ SKVĚLÁ POMOC -takže fakt díky, začínám s AJ, tudíž tyhle luxusní pomůcky opravdu vyžiju na 100 %, :-D

Dobrý článek, aha itchy a scratchy – simpsonovi :-D jen by mě zajímalo, jak se řekne kývat na znamení nesouhlasu, opak nod..??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luckakucka vložený před 14 lety

Dobrý článek, aha itchy a scratchy – simpsonovi :-D jen by mě zajímalo, jak se řekne kývat na znamení nesouhlasu, opak nod..??

Re:

SHAKE YOUR HEAD

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.