Help for English

Sloveso BÝT #1

Komentáře k článku: Sloveso BÝT 1

 

báječné

Velmi lituji, že jsem neměla podobného učitele, jako jste vy. Ti moji, totiž zapříčinilo to, že mi při slově angličtina naskočila husí kůže.:? To ale vaše strány radikálně změnily. Škoda jen, že takových podobných stránek není víc i na jiné jazyky. Zcela zaslouženě Vám patří můj velký dík.

dotaz

mohu malý dotaz naprostého laika? :oops: že se osobní zájméno já píše vždy velkým písmenem chápu,je to myšleno na všechny osoby?Asi ano,jen se ujišťuji jsem totiž samouk a nemá mne kdo opravovat,děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rebelka.pet vložený před 16 lety

dotaz

mohu malý dotaz naprostého laika? :oops: že se osobní zájméno já píše vždy velkým písmenem chápu,je to myšleno na všechny osoby?Asi ano,jen se ujišťuji jsem totiž samouk a nemá mne kdo opravovat,děkuji

Re: dotaz

osobní zájmeno JÁ je jen v první osobě jednotného čísla. Ostatní osoby mají jiná zájmena. :-) Ta se píšou s malým písmenem.

Děkuji trochu jsem byla zmatená,omlouvám se za nelogický dotaz. :oops: :oops: :oops: :oops:

Zdravím,mám dotaz.Když jako začátečník jdu na mapu kurzu a začnu touto stránkou,nebylo by možné dát odkaz nebo dovysvětlit hned například některé věci jako zde neurčitý člen an,který se používá u slov začínající na písmena tuším u samohlásek a,e,i,o,u.Jako začátečník tam vydím před slovem neurčitý člen „a“ a pak najednou „am“ takže je uplný začátečník zmatený. Díky

Omlouvám se „an“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maj7 vložený před 16 lety

Zdravím,mám dotaz.Když jako začátečník jdu na mapu kurzu a začnu touto stránkou,nebylo by možné dát odkaz nebo dovysvětlit hned například některé věci jako zde neurčitý člen an,který se používá u slov začínající na písmena tuším u samohlásek a,e,i,o,u.Jako začátečník tam vydím před slovem neurčitý člen „a“ a pak najednou „am“ takže je uplný začátečník zmatený. Díky

Re:

Stačí se podívat na další lekci (zaměstnání), tam je to vysvětlené.

dělám to správně??

Dobrý den, včera jsem objevila tyto stránky – jsou bombastické. V aj jsem začátečník, a chtěla bych docílit toho, abych třeba na dovolené nevypadala jak „vesnický jelito“ a dokázala se domluvit. Na netu jsem objevila „chytrá slovíčka“ jsou to slovíčka na kartičkách – jako pexeso (základní slovní zásoba,rozšířená a nepravidelná slovesa) Začla jsem těmito slovíčkama. K dnešku jich umím okolo 300. Slovíčka přes i přes net odposlouchávám, takže se snažím i správně vyslovovat.Teď postupně procházím váš kurz pro začátečníky. Dělám to správně?? Nebo mám změnit taktiku? Každý den se naučím okolo 10 slovíček, které umím na 100% odložím, které ne, tak je nechám na další den a opět doplním do deseti.

Angličtina pro začátečníky

Jsem absolutní začátečník po padesátce,samouk.
Pro mne je to perfektní.

poděkování

Děkuji tvůrcům těchto www stránek, díky Vám.
S pozdravem
Lenka :-)

Zacatecnik

Dobry den,tak jsem vyjel do Londonu a rikal jsem si,ze to s reci nejak pujde,omyl. Ted jsem dostal info na Vase str.,myslim,ze jsou skvele,obdivuji jak to vse muzete stihat,opravdu smekam pred lidma,kteri se snazi pomoct a nic za to nechtej[materi­alne]. good luck

j

nevíte co to znamená you'll
asi to bude něco jako vy, ty jenže co tam dělají ty dvě ll :shock: ?
THX

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jirka.11 vložený před 15 lety

j

nevíte co to znamená you'll
asi to bude něco jako vy, ty jenže co tam dělají ty dvě ll :shock: ?
THX

Re: j

je to zkrácené YOU WILL, tedy budoucí čas.

Ahojte som začiatočníčka a neviem ako je najlepšie začať. Koľko slov sa mám učiť denne aby som nebola stále na začiatku. Začať slovesom byť? A čo potom. Asi mám v tom zmätok. Poraďte prosím. Dik

Re:

Klikněte na mapu kurzu (odkaz nahoře na stránce). Ta mapa je tam proto.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.