Help for English

Daily Routine

Komentáře k článku: Daily Routine

 

Re:

Ano, u jídel se v těchto vazbách člen nepíše. Pokud by ale před tím bylo ještě nějaké přídavné jméno, člen už tu bude:
HAVE DINNER
HAVE A DELICIOUS DINNER

Re: Re:

Čím víc se angličtinu učím, tím víc zjišťuju, že se mám ještě co učit :-)

wash

Chci se zeptat jak to je s překladem umyla jsem se (třeba jen obličej – ranní hygiena). Jak to můžu vyjádřit?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od broker vložený před 15 lety

wash

Chci se zeptat jak to je s překladem umyla jsem se (třeba jen obličej – ranní hygiena). Jak to můžu vyjádřit?

Re: wash

I WASHED.

ist autobusom konkretnym…

pri: ist autobusom (konkretnym) som napisala TAKE THE BUS napisalo mi ze spatne ze take the bus znamena ist autobusom konkretnym…a ze spravne je take a bus…take ale aj take the bus znamenalo ze ist autobusom konkretnym…tak ktore je teraz spravne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od suzi013 vložený před 15 lety

ist autobusom konkretnym…

pri: ist autobusom (konkretnym) som napisala TAKE THE BUS napisalo mi ze spatne ze take the bus znamena ist autobusom konkretnym…a ze spravne je take a bus…take ale aj take the bus znamenalo ze ist autobusom konkretnym…tak ktore je teraz spravne

Re: ist autobusom konkretnym…

O člen v té vazbě nejde. V lekci je zde zadáno TAKE A BUS s neurčitým, proto ho to po vás vyžaduje, Jiný důvod to nemá.

easy

dal bych do názvu Easy (je to easy :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.