Help for English

"Let You Go" by Laura Doyle

Komentáře k článku: "Let You Go" by Laura Doyle

 

Skvělá píseň

Ta píseň mě dostala. Slyšel jsem ji dnes poprvé a ikdyž jsem to dal za 60%, tak jsem spokojen. S těmito typy testů mám problémy. Velmi hezký překlad.

Jako obvykle se budu ptát mimo téma článku, ale co přesně znamená „then again“? Díky.

:)

Jee, to je bývalá soutěžní písnička na překlad, nemam pravdu?:)… jinak moc pěkná

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PavlaF vložený před 16 lety
:)

Jee, to je bývalá soutěžní písnička na překlad, nemam pravdu?:)… jinak moc pěkná

Re: :)

Ano, taky jsem zde použil jeden z nejlepších soutěžních překladů.

Super píseň. Již mne kdysi velmi zaujala píseň Your Love. Objevil jste pro mne novou zpěvačku.:-)

moc pěkná písnička

moc pěkná písnička

Ze začátku jsem tomu nerozumněl vůbec, ale asi po desátém přehrání jsem to doplnil všechno a správně :-)

Odplata

Ještě bych měl dotaz trošku off-topic, jaký je rozdíl mezi výrazy revange, vengeance a retaliation? Jsou naprosto synonymní nebo tam přece jen nějaký rozdíl je?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Odplata

Ještě bych měl dotaz trošku off-topic, jaký je rozdíl mezi výrazy revange, vengeance a retaliation? Jsou naprosto synonymní nebo tam přece jen nějaký rozdíl je?

Re: Odplata

Jsou to víceméně synonyma. REVENGE se ale píše REVENGE

Re:

Ne, to nejde. Máme od Laury Doyle svolení pouze k online přehrávání.

67 % :) Pekna pisnicka ;)

no teda po snad tisícím přehrátí na 93 % :-D
ale to s tím failed sem nezvádl :?

teda ta kuňká :-D nakonec 60% ale je to bída no… :oops:

100

Jo, tomuhle se dalo rozumět skvěle :)

93%

Jedna hloupá chyba, no jo no, ještě musím pracovat na slovní zásobě :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.