Help for English

BUSINESS 02: Job Advert (word quiz A)

Komentáře k článku: BUSINESS 02: Job Advert (word quiz A)

 

CONFUSED?

Vím, že jsme v obchodní angličtině již ve třetí lekci, ale rozhodl jsem se trochu změnit systém testů.

Toto je tedy dodatek k druhé lekci. Dva testy už proběhly – sestavovali jste inzerát.
Přidávám ještě dva nové testy (dnes první z nich – jednodušší), kde se budeme soustředit na slovíčka a fráze z kapitoly WORD and PHRASE ANALYSES.

Snad se nebude nikdo zlobit – testů není nikdy dost :-)

Myslím, že je v jedné odpovědi u 8 překlep: speAcializes in

typo

jasně, opravím, dík :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

CONFUSED?

Vím, že jsme v obchodní angličtině již ve třetí lekci, ale rozhodl jsem se trochu změnit systém testů.

Toto je tedy dodatek k druhé lekci. Dva testy už proběhly – sestavovali jste inzerát.
Přidávám ještě dva nové testy (dnes první z nich – jednodušší), kde se budeme soustředit na slovíčka a fráze z kapitoly WORD and PHRASE ANALYSES.

Snad se nebude nikdo zlobit – testů není nikdy dost :-)

Re: CONFUSED?

Nemusíš se zpovídat… Ještě abychom si stěžovali za test… To nehrozí :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Re: CONFUSED?

Nemusíš se zpovídat… Ještě abychom si stěžovali za test… To nehrozí :D

Re: Re: CONFUSED?

Já jen aby někoho nezmátlo, že děláme třetí lekci s životopisem a najednou je tu zase zpět druhá s inzerátem :-)
Od třetí lekce to již bude ve správném pořadí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: Re: CONFUSED?

Já jen aby někoho nezmátlo, že děláme třetí lekci s životopisem a najednou je tu zase zpět druhá s inzerátem :-)
Od třetí lekce to již bude ve správném pořadí :-)

Re: Re: Re: CONFUSED?

Sice me to trochu zmatlo, jak rikate (pisete), ale ten test je skvely napad. :-) Porad ma pocit, ze slovicka z druhe lekce neumim uplne dobre a tim padem nemam odvahu si udelat test z druhe lekce, abych si nezhorsila u vas znamku ;-). Takze za ten test velke diky.

aaahh great … no mistake … :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.