Help for English

Výsledky soutěže o seriál THE IT CROWD

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál THE IT CROWD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

:shock: No, vy se mi snad zdáte. Jste skutečně báječný. Teda jak já jsem vždycky smutná, že stále nevyhrávám, tak tentokrát jste mi spravil náladu :-D Moc se těším!!!

Re:

Lépe bych to nenapsala:-) A pokud se bude opravdu soutěžit o „Guards!Guards!Gu­ards!“, klidně budu u počítače i spát:-)

P.S.Gratulace všem vítězům!

Pridavam se ke gratulaci vitezum :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kasper vložený před 15 lety

Re:

Lépe bych to nenapsala:-) A pokud se bude opravdu soutěžit o „Guards!Guards!Gu­ards!“, klidně budu u počítače i spát:-)

P.S.Gratulace všem vítězům!

Re: Re:

Guards!Guards! jsou dobrý, nicméně mne osobně se hned první díl The Colour of Magic líbí ještě víc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kasper vložený před 15 lety

Re:

Lépe bych to nenapsala:-) A pokud se bude opravdu soutěžit o „Guards!Guards!Gu­ards!“, klidně budu u počítače i spát:-)

P.S.Gratulace všem vítězům!

Re: Re:

Bude to o COLOUR OF MAGIC. Ale GUARDS GUARDS jsou fine.

Na Terryho Pratchetta nedam dopustit :) Ale s touto knihou jsem jeste to poteseni nemela … hold v nasi mestske knihovne je to horke zbozi a jen tak se tam na regale dlouho neohreje, nez po ni chmatnou dalsi prsty :) Osobne vlastnim jen (zatim) trilogii s Tonickou Bolavou, kterou vrele doporucuji :) Sice je urcena pro mladsi ctenare, ale myslim, ze si prijde na sve i kazdy, kdo dokaze ocenit vtipne hratky s jazykem a roztodivne Pratchettovy postavicky :)

jména

vítězům gratuluji
nicméně je zajímavé, jak se v IT crowd všichni oslovují křestním jménem – Jen, Roy, Denholm, Douglas,… a jen Maurice Moss se skoro vždy oslovuje příjmením

Neuvěřitelný, já vyhrála!!!
:shock: Děkuju moc.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.