Help for English

Cvičení: How much is it?

Komentáře k článku: Cvičení: How much is it?

 

Hezký

Zdravím, hezké cvičení, za 100%. Škoda, že toho nebylo více. Malé upozornění, toto cvičení jsem nenalezl v mapě kurzu.

Kolik to stojí?

super, taky mám plný počet :-) Je to namluvené tak, že je výborně rozumět. Děkuji za další cvičení pro startery.

Kdybych nezapomínala na tečky, mohlo to být 100% hned napoprvé. :-D Udivila mne výslovnost desítek, slyším tweny, fory, nainy, bez t. :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Kdybych nezapomínala na tečky, mohlo to být 100% hned napoprvé. :-D Udivila mne výslovnost desítek, slyším tweny, fory, nainy, bez t. :?:

Re:

tak se to většinou vyslovuje v americké angličtině. Viz článek o americké výslovnosti.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

tak se to většinou vyslovuje v americké angličtině. Viz článek o americké výslovnosti.

Re: Re:

Aha, no, já se zatím snažím vůbec se výslovnost naučit, ocenila jsem Váš nový článek. V učebnici English Pronunciation in Use jsou tyto rozdíly zdůrazněny. Jen jsem si to hned neuvědomila.

Re: Hezký

Přidáno do mapy. Díky za upozornění.

No, chtěl jsem, aby toho tu bylo víc, ale už mě nanapadly další produkty, které by s Dawson's Creek mohly být spojené. Už tak jsem musel tričko, hrneček a puzzle musel vymyslet a graficky vyřešit sám :-)

Podobných cvičení ale hodlám udělat více.

Tak to by taky bylo. :-D

80,90

musim jen upozornit v americke a kanadske anglictine se vysluvuje ejdy-80 najdy-90 jen ta vyslovnost je odlisna , pisu aby se to dalo pochopit .

Napoprvé za 100 :-D

Ivka111

Super test, urobila som to za 100%. Tato anglictina je uzasna. Som tu nova a hrozne sa mi to paci. Dakujem! :-)

:(

Super test , len som nedal u 3th obrázku 10.15 ale 10.50 nechal som TIPS (ak sa to tak piše) 35 centov obchodnikový…inak pekne :D

10.15 :-) 10.50 :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.