Help for English

EXCEPT vs. EXPECT

Komentáře k článku: EXCEPT vs. EXPECT

 

navrh

pekne, hoci toto som vedel ;-)
inac by som Vam chcel poprosit o clanok definite x definitive, keby sa dalo…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

navrh

pekne, hoci toto som vedel ;-)
inac by som Vam chcel poprosit o clanok definite x definitive, keby sa dalo…

Re: navrh

Já se snažím v článcích ‚XX vs. XY‘ pokrýt ty nejčastější chyby, které studenti dělají.
Ještě jich mám hodně k rozepsání.
Definite/definitive bohužel IMHO neosloví tolik lidí, ale pokud mi dojde inspirace, určitě dobrý tip :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: navrh

Já se snažím v článcích ‚XX vs. XY‘ pokrýt ty nejčastější chyby, které studenti dělají.
Ještě jich mám hodně k rozepsání.
Definite/definitive bohužel IMHO neosloví tolik lidí, ale pokud mi dojde inspirace, určitě dobrý tip :-)

Re: Re: navrh

asi mate pravdu. Ja som si dneska pozeral rozdiel vyznamov a trosku mi trvalo(dlhsie, ako som myslel), kym som sa to naucil rozlisovat v kontexte…

kazdopadne som rad, ze mate zopar clankov rozpisanych, drzim im palce. Keby Vam vsak uz dosla inspiracia, tak pozrite sa na andromeda.rut­gers.edu/~jlyn­ch/Writing/c.html#con­fused → podla mna zislo by sa to bud nejak supnut do clanku niektore z tychto veci, alebo aspon na ne odkazat linkom…

Inac, celkom offtopic, ale bolo by dobre, keby mi tieto stranky nesnazili zabranit poslaniu akehokolvek linku filtrovanim prefixu „http“, bo ma to mierne zacina vytacat ;-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

Re: Re: navrh

asi mate pravdu. Ja som si dneska pozeral rozdiel vyznamov a trosku mi trvalo(dlhsie, ako som myslel), kym som sa to naucil rozlisovat v kontexte…

kazdopadne som rad, ze mate zopar clankov rozpisanych, drzim im palce. Keby Vam vsak uz dosla inspiracia, tak pozrite sa na andromeda.rut­gers.edu/~jlyn­ch/Writing/c.html#con­fused → podla mna zislo by sa to bud nejak supnut do clanku niektore z tychto veci, alebo aspon na ne odkazat linkom…

Inac, celkom offtopic, ale bolo by dobre, keby mi tieto stranky nesnazili zabranit poslaniu akehokolvek linku filtrovanim prefixu „http“, bo ma to mierne zacina vytacat ;-(

Re: Re: Re: navrh

Jasně, za odkaz děkuji. Něco z toho už tady máme rozebrané a mnoho z toho plánujeme :-)

Jinak k těm odkazům:
Můžete je bez problémů vkládat do fóra, ale v diskuzích pod článkem jsou blokované kvůli spamu.

Re: Re: Re:

Také souhlasím. Mě také slovník velice pomáhá. Nevím nějaké slovo, dvakrát poklikám, a hned vím co znamená. Takovou vymoženost jen tak na internetu nenajdete.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.