Help for English

BUSINESS extra: Soutěž o výkladový slovník

Komentáře k článku: BUSINESS extra: Soutěž o výkladový slovník

 

Už jsem se děsila, že jste kurz obchodní angličtiny přerušil :-) Třeba se na mě konečně usměje štěstí :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 15 lety

Už jsem se děsila, že jste kurz obchodní angličtiny přerušil :-) Třeba se na mě konečně usměje štěstí :-D

Re:

Nepřerušil. Jen jsem dělal dlouho recenzi slovníku obchodní angličtiny, o který se teď soutěží, a dělám i jiné věci. Už se připravuju na čtvrtou lekci věnovanou průvodním dopisům, ale chvilku to ještě potrvá :-)

Supeeer

Skvělý nápad:-) Určitě budu soutěžit. Mám dělat v červnu ve škole zkoušku odpovídající BEC a tohle by mi určitě pomohlo:-) Fakt Vám všem moc děkuji za tyhle stránky :-D

dobrý den, asi jsem trošku mimo, ale má ten životopis být v angličtině nebo v češtině?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrazule vložený před 15 lety

dobrý den, asi jsem trošku mimo, ale má ten životopis být v angličtině nebo v češtině?

Re:

V angličtině:-)
V češtině by to asi nebylo ono…
Dopíšu to tam :-)

Jejda… to nevím, jestli stihnu :? … pokusím se :)

Tak jsem to poslala. :-) Nikdy me nenapadlo, ze je to tak tezke napsat vlastni zivotopis. :-)

Tak jsem to prošichtovala… :oops: :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.