Help for English

The European Union in a nutshell

Komentáře k článku: The European Union in a nutshell

 

pokud vím, tak slováci už euro nemají :) Asi tam toho bude víc již neaktuálního. Ale tak jde vlastně o angličtinu a né o unii :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cafesk8 vložený před 15 lety

pokud vím, tak slováci už euro nemají :) Asi tam toho bude víc již neaktuálního. Ale tak jde vlastně o angličtinu a né o unii :)

Re:

Koukám, že je Slovensko uvedeno jak ve státech kde se eurem platí, tak i tam kde si ponechaly svoji měnu. No už mlčim nebudu rejpat :D

Já myslim, že duální oběh na Slovensku už skončil. Cafesk8 v první větě asi omylem napsal euro místo koruny. :-)

Pěkný článek, vlastní tvorba?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cafesk8 vložený před 15 lety

Re:

Koukám, že je Slovensko uvedeno jak ve státech kde se eurem platí, tak i tam kde si ponechaly svoji měnu. No už mlčim nebudu rejpat :D

Re: Re:

Už jsem to opravil. Díky za upozornění.

Thanks for information in english :-D

euro

jj na Slovensku uz platime iba eurom ?

o esperantu je zajímavý topic na foru…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aleš vložený před 15 lety

Já myslim, že duální oběh na Slovensku už skončil. Cafesk8 v první větě asi omylem napsal euro místo koruny. :-)

Pěkný článek, vlastní tvorba?

Re:

Jo, upozorňoval jsem na chybu chybně :D

tak toto sa ma o rok kludne mozu opytat na maturite…velmi uzitocne takto vsetko zhrnute :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.