Help for English

Articles: People's Names

Komentáře k článku: Articles: People's Names

 

no mně taky........musím na to více kouknout :-)

Tak to jsem ráda, že tady není hodnocení úspěšnosti… :-)

mam to jen za 60% :oops:

Pekny test, spoustu z toho jsem nevedel, dik :)

tak tohle je oříšek! :oops:

Za článek o členech před jmény bych byla vděčná, docela v tom plavu.

Re:

Už je.

Dobrý den, velmi užitečný test. Děkuji. Jen otázka ke třetí větě: Může být: „I will never be Michael Stipe“. Alespoň v Advanced Grammar in Use jsou pro tenhle případ obě možnosti.
Jane plays tennis well, but she will never be (a) Steffi Graf.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mirek-1 vložený před 15 lety

Dobrý den, velmi užitečný test. Děkuji. Jen otázka ke třetí větě: Může být: „I will never be Michael Stipe“. Alespoň v Advanced Grammar in Use jsou pro tenhle případ obě možnosti.
Jane plays tennis well, but she will never be (a) Steffi Graf.

Re:

Když to píšou v Advanced Vocabulary in USE, pak asi ano. Prověřím, případně upravím.

Re: Re: Re: Re:

Ano, přesně tak.

Picasso

Nechala jsem se nachytat na Picassa. Prostě jsem to brala jako že v galeriích jich obvykle moc nebývá, tak jsem si to přeložila jako „To je ten Picasso“ (konečně jsme k němu došli, hledali jsme ho). Šlo by to takto pochopit?

článek?

je k tomu někde článek? jako byl k místům – moře, pohoří apod. asi jsem slepá, al nemohu ho nikde najít..

Re: článek?

Ne, článek tu zatím není. Ale asi by být mohl. Přidám si na seznam.

dobrý den, moc bych se přimlouvala o nějaký další článek o členech, je tu sice spoustu testů, ale členy se tak musím učit nakonec z nich a ne z článků, které jsou tady vlastně pouze dva – úvodní v pre-intermediate a pak ten článek o zeměpisných názvech. děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.