Help for English

Členy - test A

Komentáře k článku: Členy - test A

 

Nono, to je ostuda

Tak tak koukám a on tu nový test pro statery! Hned se na to vrhnu a , páni, teda ta ostuda, hned dvě chyby. Jak si pamatuji počitatelnost, tak mne dostal vlas a vzápětí členy u států. Nechápu, jak jsem to mohla opomenout. Ale dobře mi tak. Mám přemýšlet, když testy zadává p.Marek Vít, protože on dobře ! ví, jak nachytat .Povedlo se :-D

jenom poznámečka… nemá ta část odpovědi u čtrvté otázky znít jinak? She is in…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 15 lety

jenom poznámečka… nemá ta část odpovědi u čtrvté otázky znít jinak? She is in…

Re:

Tomu nerozumím… jak to myslíte?

chybí tam totiž „is“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michal vložený před 15 lety

chybí tam totiž „is“

Re:

:-D Aha, koukal jsem na to znovu a znovu a toho jsem si nevšiml. :-) Díky.

A tiny typo:
Spojení AT WORK je pvné spojení

Puvodne jsem chtel napsat „A little typo“ ale to se mi tluce s „trochu“. Jak to je prosim? Muzu napsat „A little typo“ aniz by to znamenalo trochu? (Tyhle hlouposti mne vzdycky vykoleji :oops: )

Re:

A LITTLE když je před podstatným jménem počitatelným v jednotném čísle, nejde to chápat jako „trochu“. Prostě je to „malý“

A little dog, a little girl – pejsek, holčička…
A little money – tady je MONEY nepočitatelné, znamená to zase jen a jen „trochu“.

Aha, tak oni preci jenom nemaji „a little“ a „a few“ jen tak aby se nam to neucilo tak jednose. Nekdy mivam pocit ze tu anglictinu jednoho dne pochopim :-)

pekny test

Zpracování testů se mi velmi líbí,u tohoto mne dostaly státy takze 90%,no člověk nemuze vědět všechno že?Ještě před sebou dalekou cestu

lol

prvni test bez chyby… ikdyz pripoustim, ze vlasata polevka (tedy polevka obsahujici vice nez jeden vlas) me nenapadla. :-)

chcem sa opytat ako je to zo slovom ‚bathroom‘ 4.otazka, jeto automaticky myselne ze na zachode?

:-) na 100 %. Mám radost.

Pořád mám co zdokonalovat :oops:

bami

Aha, tak kde nemá být člen jsem to nevyplnila místo, abych zaškrtla pomlčky :-( To bude tím vedrem :-)

Dobré

No jasně, „at work“ = ustálené slovní spojení. Že mě to hned nenapadlo. A u těch peněz? – špatné pochopení textu. Takže to mám jen za 80%. I tak jsem spokojená. Testík je moc prima. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.