Help for English

BUSINESS extra: And the winner is...

Komentáře k článku: BUSINESS extra: And the winner is...

 

Gratulace

Gratuluji vitězce, ikdyž jsem čekal někoho, kdo chodí na tento web déle než 14 dní. Získává vybornou knihu a ještě lepší CD-ROM. Sám jsem se stal vítězem minulý týden. :-)

Gratulace

Tez se pripojuji ke gratulaci a preji prijemne zazitky s timto slovnikem :) Bylo by mozne sdelit nicky finalove petice (nebo spise ctverice, pac vitezka je znama :) )? Jen pro informaci, zda-li je na zivotopise potreba zapracovat vice ci mene :) Predem dekuji a jeste jednou gratuluji :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Baňka vložený před 15 lety

Gratulace

Tez se pripojuji ke gratulaci a preji prijemne zazitky s timto slovnikem :) Bylo by mozne sdelit nicky finalove petice (nebo spise ctverice, pac vitezka je znama :) )? Jen pro informaci, zda-li je na zivotopise potreba zapracovat vice ci mene :) Predem dekuji a jeste jednou gratuluji :)

Re: Gratulace

Jasně, už jsem doplnil. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 15 lety

Gratulace

Gratuluji vitězce, ikdyž jsem čekal někoho, kdo chodí na tento web déle než 14 dní. Získává vybornou knihu a ještě lepší CD-ROM. Sám jsem se stal vítězem minulý týden. :-)

Re: Gratulace

Uznávám, ale na druhou stranu – ta soutěž běžela jen týden (od 16. do 23.) a já dostal tento životopis již 18.
Spousta lidí naše stránky navštěvuje, ale nepřihlašuje se.
No a navíc byl životopis nejlepší, ačkoli to bylo hodně vyrovnané :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: Gratulace

Jasně, už jsem doplnil. :-)

Re: Re: Gratulace

Diky moc :) Ted si rikam jestli neni lepsi nevedet, pokud to bylo vyrovnane, tak chybel jen kousek :) Kazdopadne diky Vasi skvele recenzi nevaham a jeste dnes zamirim do obchodu :)

Grats :)

Gratulace

Blahopřeji vítězce i finalistům.
Nutila jsem se to taky zkusit, ale nevěřila jsem si, že bych to zvládla a tak jsem zbraně složila daleko před hradem :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.