Help for English

Health - common collocations

Komentáře k článku: Health - common collocations

 

jedna chybka… :-)

Zajímavý test, ze kterého pro mě vyplývá, že pokud onemocním v zahraničí (a nebude to na slovensku), tak asi zemřu, protože se nedomluvím.

Každopádně díky za něj.

překvapen

výraz „operating theatres“ mne opravdu zaskočil :-) rád jsem se naučil něco nového

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MattoniLover vložený před 15 lety

Zajímavý test, ze kterého pro mě vyplývá, že pokud onemocním v zahraničí (a nebude to na slovensku), tak asi zemřu, protože se nedomluvím.

Každopádně díky za něj.

Re:

Nebojte se, určitě tento test neukazuje, nakolik jste schopná se v zahraničí domluvit… :) Spíše napomáhá „vyladit“ a „zdokonalit“ Vaši zásobu. Díky za komentář.

80 procent, tak konečně lepší výsledek. Tyhle kolokační cvičení jsou pro měvelice užitečné

jojo sledování House mi pomohlo 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela Prknová vložený před 15 lety

Re:

Nebojte se, určitě tento test neukazuje, nakolik jste schopná se v zahraničí domluvit… :) Spíše napomáhá „vyladit“ a „zdokonalit“ Vaši zásobu. Díky za komentář.

Re: Re:

Tak já budu muset ladit ještě hodně intenzivně, protože 60 procent je slabota :-)

:-)

No mne nepomohlo ani sledovanie House…ale dík, snáď neochoriem…:-)

it must have been a coincidence – 100% 8-)

60%, jen dvě jsem opravdu nevěděl u dalších dvou jsem si vždycky nebyl jist mezi dvěma možnostmi a vždy jsem zvolil špatně

jste měkký :-)

100%, mám velkou radost :-)

:-) tjj, tak já přiznávám, že něco mi přišlo celkem těžší…ale supr

Re:

Mně zase Doktora v domě :o)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.