Help for English

Cvičení: Přítomný průběhový čas #1

Komentáře k článku: Cvičení: Přítomný průběhový čas 1

 

Pekné obrázky

Oceňujem, umelecké stvárnenie ( a nemyslím to ironicky ), ale pre mňa by bolo lepšie uviesť za „rámček“ aj slovo v základnom tvare do zátvokry.
Možno je chyba u mňa, ale mal som problém identifikovať niektoré činnosti…Slovíčka v tabuľke pod testom som si všimol až po vyhodnotení, aj to pomôže ale zas musím hľadať :-)
V každom prípade pekný test.

Pekné obrázky II

Aha, tak k tomu kurzoru a zobrazeniu činnosti na obrázku som sa prepracoval až teraza. Tak by mozno stačilo to tak spraviť aj v cvičení a hore dať inštrukciu … Teda dúfam, že niesom moc drzí.. :?

No to snad ne …místo shopping mám hurrying ! ! ! ! !

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

No to snad ne …místo shopping mám hurrying ! ! ! ! !

Re:

doplnil jsem tedy IN TESCO, aby bylo jasné, že jsou asi na nákupech. :-)

To je fajn, protože já jsem si také myslela, že ti dva někam spěchají, třeba na autobus, a nevím proč mne napadlo, že chtějí letět letalem a spěchají na letíště a mají spoustu zavazadel, ale tím nechci ani náhodou zlehčovat krásu Vašich obrázků. Nakonec mne to napadlo při prvním, prohlížení, kdy jsem ještě netušila, jaká paráda mne tu ještě čeká. Ale nejsem ukvapená, protože Vy máte vždycky něco krásného a překvapivého v zásobě a tak než jsem došla na konec, už jsem byla strašně nadšená a bylo mi to jasné. A už se těším, až po procvičení vyplním test na 100%. Ale to až za pár dní- Zatím budu procvičovat. Je to další krásná lekce, nad kterou se mi tají dech.

tiež som sa netrafila a dala som going

být

zapomínám,předložky a sloveso být.Nemáte návod jak si to zapamatovat a vkládat je tam?

ha shopping je s dvěma p, na tohle věčně zapomínám :?

Juchuu 100% :-D

Re: stejné

Měla jsem stejný problém. Netrefila jsem nakupování.

100% na druhý krát :-D

100% ;)

100% ale měl jsem tendenci u bezdíka dát, že leží (lying )

100% to mám radost!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.