Help for English

American States

Komentáře k článku: American States

 

přehledné, přínosné… :-)

Musím říct že do teď jsem si myslel, že hlavním městem Nového Mexika je Albuquerque, ale dívám se že i Wikipedia říká že Santa Fe, tak to asi bude pravda :-)

Možná by se hodilo připsat výslovnosti i k těm městům, některé se těžko dají odhadnout (Albuquerque, Cheyenne, …)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zadirr vložený před 15 lety

Musím říct že do teď jsem si myslel, že hlavním městem Nového Mexika je Albuquerque, ale dívám se že i Wikipedia říká že Santa Fe, tak to asi bude pravda :-)

Možná by se hodilo připsat výslovnosti i k těm městům, některé se těžko dají odhadnout (Albuquerque, Cheyenne, …)

Re:

ano, to by bylo dobré. Plánuji toho o zeměpise USA více, výslovnost měst bude jistě součástí.

Skvělé!! Nedokážu je ani vyjmenovat, natož určit :-D Já si zase myslela, že největší město Aljašky – Anchorage – je i hlavním… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 15 lety

Skvělé!! Nedokážu je ani vyjmenovat, natož určit :-D Já si zase myslela, že největší město Aljašky – Anchorage – je i hlavním… :-)

Re:

Největší města jsou zřídka hlavními… v Kalifornii je např. hlavním městem Sacramento, i když největší je LA. V New Yorku také není New York City hlavním městem… a tam, už je to ještě více překvapivé.. Největší město USA, New York, jmenuje se tak dokonce celý stát, ale hlavní město má Albany.

zkoušení slovíček

Zajímavé on-line zkoušení slovíček :-) Možná by v tomhle případě bylo lepší vynechat český překlad, jelikož je úplně stejný jako samotné názvy…

Re: zkoušení slovíček

Nebylo to zamýšleno ani tak pro zkoušení… je to prostě seznam slovíček s výslovností… Ta možnost zkoušení je automatická a nedá se vypnout.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.