Help for English

Státy USA - interaktivní mapky

Komentáře k článku: Státy USA - interaktivní mapky

 

to určitě namlouval Marek,že jo? je to super :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

to určitě namlouval Marek,že jo? je to super :-)

Re:

jj, můj rodilý mluvčí odjel na léto domů do Texasu (jistě hned najdete, kde to je). Hned jak se vrátí, si to nechám namluvit ještě od něho.

já bych to nechal,to nikdo nepozná,že to neni rodilák…ted sem hledal ten Texas a našel sem ho asi až na podvacátý,takže jdu studovat 8-)

To je takový pěkný úkol na prázdniny. Když nemůžu jet na dovolenou, můžu „jet“ aspoň prstem po mapě. :-D

Hranice

Mně se líbí ty jejich hranice. Moc si s něma hlavu nelámali a našvácali to podle rovnoběžek a poledníků.

hrůza

no jo, jenomže mně se zmocnil neblahý pocit, že jsem netipla ty správné státy vy víte kam :-), říkala jsem si prostě JIH, ale on se to rozděluje na 4 části, tak to jsem nevěděla :-(

Skvělý web

Objevila jsem jednu skvělou stránku, na které jsem se perfektně naučila mapu USA i s hlavníma městama jednotlivých států. Tak kdyby někdo chtěl vyzkoušet: www.sheppardsoftware.com

Rozdělila jsem si to na kousky. Moje paměť už selhává :-) :-(

PS

Texas mi jde nejlíp…

great!!! :-)

Jéé, moc děkuju za tenhle článek. Zrovna se to učím do zeměpisu, tak to budu umět i pořádně anglicky :)) Paráda.

Re: Skvělý web

Vážně skvělý. Děkuju moc za tip :-).

Jde poznat, že to nenamluvil rodilý mluvčí, ale i tak je to dobrý :D

wow

super :-D ta dakota mě dostala nebo Arkansas mi po jedné a půl vteřině co si ho opakuju v hlavě zní jak Parkinsoo lol

Re:

Nyní jsou již nahrávky od rodilého mluvčího.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.