Help for English

HOTEL vs. HOSTEL

Komentáře k článku: HOTEL vs. HOSTEL

 

V článku píšeš, že nachytáš i pokročilé studenty. Vypadá to, že patřím mezi ně :) Díky za článek.

To já si u slova hotel můžu lidově řečeno „vykroutit hubu“ :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

To já si u slova hotel můžu lidově řečeno „vykroutit hubu“ :-D

Re:

Vzpomínáš, jak si Vlasta Burian ve filmu Lelíček ve službách Sherlocka Holmese pomáhá horkou bramborou?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

To já si u slova hotel můžu lidově řečeno „vykroutit hubu“ :-D

Re:

Ale ta výslovnost rozhodně není tak složitá. Většina lidí však říká HOUTL s důrazem na první slabiku a on je to prostě HOUTEL s důrazem na slabiku druhou.
‚Kroutit pusu‘ určitě nemusíte :-)

:-D
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Ale ta výslovnost rozhodně není tak složitá. Většina lidí však říká HOUTL s důrazem na první slabiku a on je to prostě HOUTEL s důrazem na slabiku druhou.
‚Kroutit pusu‘ určitě nemusíte :-)

Re: Re:

Skvělé! Příští týden vyrážím na prázdniny. Jen ještě takhle polopaticky bych potřebovala naučit výslovnost u mraků slovíček :-)

Re:

Mne taky :-)
To je dobre… :-)

Re:

Tedy chtel jsem rict, ze mne taky nachytal… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Re:

Tedy chtel jsem rict, ze mne taky nachytal… :-)

Re: Re:

Jo jo, já vím, proč jsem na takovou ‚banalitu‘ napsal celý článek. /‚houtl/ je prostě 'klasika‘ :-)

Jen houšť

Takovéhle špeky má pak člověk šanci si skutečně zapamatovat.

Re: Re: Re:

Nejvic me pobavilo, ze jsem si v duchu zaspival vers „welcome to the hotel california“, ale zaspival jsem si ho jako /'houtl/ :-) :-) :-)

nedovolim si powedat ze som intermediate…ale nenachytal som sa…ked pozerate vela filmov…tak sa vam to dostane do krvi

Jo jo, tohle je takovy ten učitelský špíček:-) ale já se nenachytala! :-D

Tenhle clanek jsem cetla asi 14 dnu zpatky. Od te doby, kdyz nekde vidim napsane hotel nebo hostel, hned si to pro sebe vyslovim anglicky a dokonce dobre;) Diky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.