Help for English

Test: British Literature

Komentáře k článku: Test: British Literature

 

Tu statnicu z britskej literatury som za cosi dostala:) Ale pri niektorych otazkach zavity pracovali…

chyba jen v Dracula x Frankenstein :- ) fajn test, hodilo by se víc takových.

přehled

Zdravím vespolek, víte někdo o nějaké webové stránce, nebo knížce, kde je přehled anglicky píšících spisovatelů a jejich děl??? Dík za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petkon vložený před 13 lety

přehled

Zdravím vespolek, víte někdo o nějaké webové stránce, nebo knížce, kde je přehled anglicky píšících spisovatelů a jejich děl??? Dík za odpověď.

Re: přehled

VŠECH anglicky píšících? To snad ani nejde.

Re: Re: přehled

no asi úplně všech ne, ale n ěco, co by pomohlo při přípravě na přijímačky na VŠ. Mělo by jít o přehled alespoň těch nejvýznamnějších… Ale kteří to jsou…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petkon vložený před 13 lety

Re: Re: přehled

no asi úplně všech ne, ale n ěco, co by pomohlo při přípravě na přijímačky na VŠ. Mělo by jít o přehled alespoň těch nejvýznamnějších… Ale kteří to jsou…

Re: Re: Re: přehled

Měla jsem půjčenou knížku: Literatura anglicky mluvících zemí od nakl. Fraus.
je docela fajn, ale přišlo mi, že ne vždycky tam psali o těch významnějších. občas tam byli autoři, o kterejch jsem nikdy neslyšela a naopak nějaký známý mi tam chyběli… ale ty nejvýznamnější tam asi budou:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jatox vložený před 13 lety

Re: Re: Re: přehled

Měla jsem půjčenou knížku: Literatura anglicky mluvících zemí od nakl. Fraus.
je docela fajn, ale přišlo mi, že ne vždycky tam psali o těch významnějších. občas tam byli autoři, o kterejch jsem nikdy neslyšela a naopak nějaký známý mi tam chyběli… ale ty nejvýznamnější tam asi budou:)

přehled

Díky za tip.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.