Help for English

BUSINESS 05: e-mail (word analyses)

Komentáře k článku: BUSINESS 05: e-mail (word analyses)

 

Úžasné

Zrovna dnes jsem se prokousávala word analyses, unit 4, ještě jse neskončila :-) pokračování zítra, a už je tu další obsáhlý článek na další slovíčka, z kterých si také vyberu. Je to úctyhodný výkon.
Takto bychom se asi měli učit všechna slovíčka, nejen angl.-čs., ale pěkně je proprat ve všech souvislostech. :-)

this is legendary 8-)

Mužu se zeptat jaký je rozdíl mezi slovíčky ahead, forward a in front ve významu ve předu, před tebou…?

Jaksi to nemůžu nikde najít.
Předem díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 15 lety

Mužu se zeptat jaký je rozdíl mezi slovíčky ahead, forward a in front ve významu ve předu, před tebou…?

Jaksi to nemůžu nikde najít.
Předem díky

Re:

Obávám se, že zde vám asi nepomohu. Myslím, že se to nedá jednoznačně říct. Mají velice podobné významy, ale spíše bych doporučil výkladový slovník.

Výkladový slovník jsem samozřejmě zkoušel, ale hold jsem z toho ty nuance nevycítil.
Pokud by to někdo věděl, tak podělení o tuto informaci by bylo báječné. :-)

jak se anglicky rekne ‚vyridit neco‘?? napr. ‚vyridit si prukazku do knihovny‘ nebo ‚vyridit si pojisteni‘?? Nemuzu na nic prijit :-(

Re:

take sth out / take out sth

Re:

asi bych řekl: gain (obtain) insurance, gain (obtain) a ticket to library

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 15 lety

Re:

asi bych řekl: gain (obtain) insurance, gain (obtain) a ticket to library

Re: Re:

byl jste rychlejší :-) dalo by se použít i to moje?

Je nejaky rozdil mezi KEEP SB UPDATED a KEEP SB UP-TO-DATE?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Je nejaky rozdil mezi KEEP SB UPDATED a KEEP SB UP-TO-DATE?

Re:

Řekl bych, že žádný.

Aha, diky. Btw, jenom doufam ze tento clanek necetla zadna ceska letuska, jinak by se mohla citit urazena :) (viz ta poznamka u event)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Aha, diky. Btw, jenom doufam ze tento clanek necetla zadna ceska letuska, jinak by se mohla citit urazena :) (viz ta poznamka u event)

Re:

A víte kolikrát mě napadlo jít za ní a něco jí k tomu říct?
Protože to slyším vážně vždy. Jenže ona slyší od svých kolegů zásadně ívnt, takže by si myslela, že jsem se zbláznil…

Ja si toho tedy zatim ani nevsiml, asi proto ze preferuji zahranicni aerolinky. Ale jakmile bude sance, tak si na to dam pozor :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Aha, diky. Btw, jenom doufam ze tento clanek necetla zadna ceska letuska, jinak by se mohla citit urazena :) (viz ta poznamka u event)

Re:

Právě by bylo dobře, kdyby si to přečetla, aspoň by se poučila jako my ostatní. Háló, je mezi námi nějaká letuška?? ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.