Help for English

IRREGULAR VERBS: finální přehled

Komentáře k článku: IRREGULAR VERBS: finální přehled

 

Héézkýý! :-D

Libi, libi, moc libi. Ani nevim jak to pochvalit.

SUPER

Vyborna praca.. DAKUJEM :-)

Parada!

Krasny prehled, jeste jsem se nesetkala s rozdelenim nepravidelnych sloves podle vyslovnosti pismen, moc dekuji!!! :-)

niceone!!!

Já bych Romanovy články hltala i kdyby tam bylo daleko více překlepů. To si spravím, ale to, o čem píše mi nikdo nenahradí. Romane, díky.

Re:

A Markovy také. Prosím vás uvědomme si, že ti chlapi tohle pro nás dělají ve svém volném čase, po práci, mnohdy v noci, jsou určitě unavení, a oni přesto myslí na to, aby jejich článek byl k užitku pro ty stovky lidí,kteří tento web navštěvují. Já si jejich práce strašně vážím, obdivuji je a nějaký prkotinný překlep mne absolutně nerozhází. Prostě si to opravím a jim napíšu soukromou zprávou, že se chybička vloudila a je to. Ještě mi poděkují, i když jak si myslím, to není absolutně žádný hřích. Takže buďme tolerantní a važme si práce těch, kteří myslí na druhé. Někdy by mne zajímalo, jak se musí oni usmívat, když dostávají zprávy od nás, kolik tam máme překlepů. I tady mne fascinuje, jak někteří uživatelé píší " hold! je to těžké". Vždycky se z toho opupínkuju a že je to tu časté.:)

Je to nádhera, moc děkuju, mám z toho velkou radost.

Souhlas, je to báječné! Moc děkuju!

Omlouvam se ze to je dost off topic ale podarilo se ti vyresit ten problem s word 03? Ptam se proto ze sem nedavno presel s 2000 na 2003 a nefunguje mi kontrola ceskeho pravopisu ktera byla u predchozi verze v poho. Nekdo mi rikal ze se snad musi doinstalovat naky proofing tools ci proboha co?

navrh

vdaka pekne za tabulku, skvela praca.
Este ma napadlo, mozno by bolo dobre, dodat ku kazdej skupine URL link, aby si clovek mohol nato hned kliknut a zistit si viac podrobnosti(v ta­bulke je len jednoslovny preklad a niekedy to uplne nestaci :-))

Este raz vdaka :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

navrh

vdaka pekne za tabulku, skvela praca.
Este ma napadlo, mozno by bolo dobre, dodat ku kazdej skupine URL link, aby si clovek mohol nato hned kliknut a zistit si viac podrobnosti(v ta­bulke je len jednoslovny preklad a niekedy to uplne nestaci :-))

Este raz vdaka :-)

Re: navrh

Ty překlady tam jsou čistě orientační.

Já jsem dal jinak odkaz na celý seriál do horní části tohoto článku. Myslím, že by neměl být problém si tam kliknout a najít požadovanou skupinu.

A pokud myslíte dodat URL do PDF, tak to vážně neumím…
A jde to vůbec? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

navrh

vdaka pekne za tabulku, skvela praca.
Este ma napadlo, mozno by bolo dobre, dodat ku kazdej skupine URL link, aby si clovek mohol nato hned kliknut a zistit si viac podrobnosti(v ta­bulke je len jednoslovny preklad a niekedy to uplne nestaci :-))

Este raz vdaka :-)

Re: navrh

Ale pokud budete mít nějaký nápad, sem s ním :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: navrh

Ty překlady tam jsou čistě orientační.

Já jsem dal jinak odkaz na celý seriál do horní části tohoto článku. Myslím, že by neměl být problém si tam kliknout a najít požadovanou skupinu.

A pokud myslíte dodat URL do PDF, tak to vážně neumím…
A jde to vůbec? :-)

Re: Re: navrh

no ja nemam problem ist na stranku a prekliknut si ten serial stade, ja som len napisal, ze mozno by bolo lepsie tie linky supnut aj do PDFka. Nie je to nieco krucialne, ale myslim, ze by sa to zislo. Samozrejme sa to da. Otazka je, ze ako ste vytvorili to PDFko. V niecom specializovanom (la)tex-u alebo v nejakej aplikacii?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

Re: Re: navrh

no ja nemam problem ist na stranku a prekliknut si ten serial stade, ja som len napisal, ze mozno by bolo lepsie tie linky supnut aj do PDFka. Nie je to nieco krucialne, ale myslim, ze by sa to zislo. Samozrejme sa to da. Otazka je, ze ako ste vytvorili to PDFko. V niecom specializovanom (la)tex-u alebo v nejakej aplikacii?

Re: Re: Re: navrh

dodam google link, predsalen neviem, ako ste to PDF generovali – www.google.sk/search?… :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.