Help for English

Unit 4 - Kontrolní test A

Komentáře k článku: Unit 4 - Kontrolní test A

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HG vložený před 15 lety

Prosim k otazce č. 8 … u nas se cela kola skola ucila, ze ‚na zahrade‘ se rekne ON A GARDEN' a takhle jsme se to ucili i na predesle skole, kde jsem se ucil anglicky..... nechci nejakym zpusobem zpochybnovat vas test, to rozhodne ne… jen jsem z toho ted zmateny… ja nwm nejsou treba dve moznosti nebo jsme se zrejme ucili na dvou ruznych skolach spatne???

Re:

je to 100% „in“. ON je špatně. IN THE GARDEN, IN THE FIELD, IN THE YARD, IN THE MOUNTAINS atd atd.

Buď vás to učili špatně, nebo jste si to špatně zapsal. Jiné vysvětlení nevidím.

Pokud byste nevěřil mně, můžete si to jednoduše vyhledat v nějakém slovníku či gramatice (např. Oxford Essential Dictionary, Essential Grammar in Use apod.).

Jsem stastna,ze jsem objevila vasi uzasnou skolu anglictiny.Slibila jsem si, ze jiz nebudu permanentni zacatecník!Denne jsem jsem na vasich strankach.Díky :-D

lucalsd

fakt dobra stranka dobře se tu učí

bože zase jenom 90%, na jednu odpověd jsem zapomněl :-)

80% učím se aj dva roky a takhle jsem to zvorala.

90%- svojo ocka som označila za sporák :?

100%

supr lehky cviceni kdyby takovi byli vsechny

jupiiiii mam za 100% a ani jsem nemusela moc premyslet. Ty stranky jsou vazne super udelany, uceni jde samo od sebe :-D

Hurááááá za 100 % :-D

PF 2010

90 % docela dobrý. Děkuji za perfektní stránky a přeji mnoho spokojených studentů a hodně úspěchů v profesním i osobním životě. :-D :-D

AJ se snažím učit něco málo přes rok (bohužel patřím ke generaci, která se učila pouze rusky:-().
Vím, že jsem teprve na začátku dlouhé cesty a ač mám pocit, že stále nic neumím, tak tyto vaše stránky mě ujišťují, že něco málo se v mé hlavě usídlilo. Každé zvládnuté cvičení nebo testík mě ženou dál :-D. DĚKUJI za skvělé stránky a přeji jen samé prima dny :-D.
PS
Testů jsem zvládla již několik, ale až dnes jsem si všimla, že v tabulce ?vyhodnocení testu? vypadlo písmenko ?s? ve slově ostatních.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajenka vložený před 14 lety

AJ se snažím učit něco málo přes rok (bohužel patřím ke generaci, která se učila pouze rusky:-().
Vím, že jsem teprve na začátku dlouhé cesty a ač mám pocit, že stále nic neumím, tak tyto vaše stránky mě ujišťují, že něco málo se v mé hlavě usídlilo. Každé zvládnuté cvičení nebo testík mě ženou dál :-D. DĚKUJI za skvělé stránky a přeji jen samé prima dny :-D.
PS
Testů jsem zvládla již několik, ale až dnes jsem si všimla, že v tabulce ?vyhodnocení testu? vypadlo písmenko ?s? ve slově ostatních.

Re:

Díky. Víme o tom a stále ne a ne to opravit.

90% To okno :-)
Proč tam nedaj !!! :?:
Je nějaký pravidlo kdy se dává !!! :?:
Super test!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MatesE28 vložený před 14 lety

90% To okno :-)
Proč tam nedaj !!! :?:
Je nějaký pravidlo kdy se dává !!! :?:
Super test!

Re:

Proč tam nedají CO???

Vykřičník

MatesE28 má asi na mysli proč tam v té větě s oknem není vykřičník.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.