Help for English

Longman MATURITA Activator

Komentáře k článku: Longman MATURITA Activator

 

hmm moc pěkná knížka, skoro budoucím maturantům závidím :-)

Moc se mi líbí Vaše stránky, dělám všechny testy od nejnovějších k nejstarším a neušlo mi, že nejméně od roku 2006 je Vám stále 33, jak to prosím Vás děláte? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 14 lety

Moc se mi líbí Vaše stránky, dělám všechny testy od nejnovějších k nejstarším a neušlo mi, že nejméně od roku 2006 je Vám stále 33, jak to prosím Vás děláte? :-D

Re:

Ne, 33 je mi teprve asi sedm měsíců. :-)

:-D Pan Vít je šikovný. :-D

Včera jsem si četl tuto recenzi učebnice a dnes jsem si ji šel dnes koupit. Na první pohled mi učebnice připadá velmi přehledná. Líbí se mi také různé tipy na co si dát pozor. Myslím si, že mi tato učebnice hodně dá. Mám maturovat v r. 2011 a jsem samostudent (ve škole chodím na Němčinu, přestup na Angličtinu mi nebyl umožněn…). Tak vzhůru do studia :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od teo vložený před 14 lety

Včera jsem si četl tuto recenzi učebnice a dnes jsem si ji šel dnes koupit. Na první pohled mi učebnice připadá velmi přehledná. Líbí se mi také různé tipy na co si dát pozor. Myslím si, že mi tato učebnice hodně dá. Mám maturovat v r. 2011 a jsem samostudent (ve škole chodím na Němčinu, přestup na Angličtinu mi nebyl umožněn…). Tak vzhůru do studia :-)

Re:

PS: Moc se mi líbí vzadu na učebnici znak úrovně „B1“. Už se těším jak pořádně ovládnu A2 a pak se konečně dostanu k B1 :D Let's do it!

poděkování

Dobrý den Marku,
chci Vám poděkovat za tuto recenzi. Osobně jsem využil nedávného Englishbooks Day a objednal jsem si tento produkt, který mi jistě pomůže k zvládnutí dálkového studia maturity, kterou bych měl složit příští rok. Hledal jsem nějaký návod, jak se dobře připravit a objevil jsem tuto recenzi. Protože hojně používám Váš program Word Manager, tak mi vůbec nevadí, že slovíčka v této cvičebnici nemají uvedenou výslovnost, alespoň si mohu ověřit jestli jsem se trefil… ;-) Vzhledem k chybějícímu klíči k tematické části jsem si objednal i Teacher's book a jsem přesvědčen, že využiji i rad z této knihy. Někdo by si mohl říct, že je to zbytečnost a vyhazování peněz, ale já jsem jiného názoru. Za vzdělání se platí a v této souvislosti je to zanedbatelná částka. Ještě jednou díky za Vaše praktické rady a recenze, ze kterých jsem již mnohokrát těžil to nejlepší. Jen tak dál a přeji Vám i celému Vašemu týmu hodně úspěchů a radosti z práce kterou pro nás děláte. Nenechte se Marku odradit negativními komentáři, takové komentáře nemají žádnou hodnotu oproti Vaší záslužné práci. S přátelským pozdravem spokojený uživatel HFE
Petr Šorm

Díky za pozitivní a motivující ohlas.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.