Help for English

Členy - 'nulový' člen

Komentáře k článku: Členy - 'nulový' člen

 

Otázka

Dobrý den, je možné si nějak schovávat když jsem zaregistrovaná již to co jsem si prošla tak, aby mi zůstávaly jen ty kapitoly, které mě ještě čekají? Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza vložený před 15 lety

Otázka

Dobrý den, je možné si nějak schovávat když jsem zaregistrovaná již to co jsem si prošla tak, aby mi zůstávaly jen ty kapitoly, které mě ještě čekají? Děkuji za odpověď.

Re: Otázka

Bohužel to zatím nejde, ale do budoucna tuto funkci plánujeme.
Budete-li ale používat mapu kurzu, tam se vám budou barevně odlišovat odkazy na lekce, které jste již prošla a které ještě ne. Lepší řešení zatím bohužel není.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Otázka

Bohužel to zatím nejde, ale do budoucna tuto funkci plánujeme.
Budete-li ale používat mapu kurzu, tam se vám budou barevně odlišovat odkazy na lekce, které jste již prošla a které ještě ne. Lepší řešení zatím bohužel není.

Re: Re: Otázka

Děkuji moc za odpověď. Jinak moc chválím stránky jsou úžasné. Děkujeme za ně !!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Otázka

Bohužel to zatím nejde, ale do budoucna tuto funkci plánujeme.
Budete-li ale používat mapu kurzu, tam se vám budou barevně odlišovat odkazy na lekce, které jste již prošla a které ještě ne. Lepší řešení zatím bohužel není.

Re: Re: Otázka

Dobry den.

Je pre Vas prihlasovanie sa zaregistrovanych uzivatelov dolezite? Vacsinou sa neprihlasujem. Ale kludne zacnem :-)

Inak farebne odlisenie odkazov na uz otvorene lekcie v mape kurzu u mna akosi nefunguje. Neviem ci robim niekde chybu …

Krasny den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pece vložený před 15 lety

Re: Re: Otázka

Dobry den.

Je pre Vas prihlasovanie sa zaregistrovanych uzivatelov dolezite? Vacsinou sa neprihlasujem. Ale kludne zacnem :-)

Inak farebne odlisenie odkazov na uz otvorene lekcie v mape kurzu u mna akosi nefunguje. Neviem ci robim niekde chybu …

Krasny den.

Re: Re: Re: Otázka

Když se přihlásíte, má to výhody – např. máte v profilu přehled, jaké testy jste dělali a s jakým výsledkem. Můžete posílat zprávy, můžete se ptát v diskusi, vystupujete na našem webu pod svým jménem se svojí ikonkou. Zároveň se můžete účastnit soutěží atd.

To s tím označením odkazů na stránky, kde jste už byli – prověřím. Mě to jak se zdá taky nejde, asi jsem žil ve falešné představě.

Re:

Mozna je to az prilis zjednodusene, ale ja si predstavuji:
ta – the
tato – this

Kdyz na nejakou tramvaj pri komunikaci ukazu/pokynu, tak je to ‚this‘, nikoliv ‚the‘, tram. Ale kdyz nejakou tramvaj pouze slecifikuji tak je to ‚ta‘, nikoliv ‚tato‘, tramvaj.

aspon si myslim (ASM)

Co kdybych mluvila o konich obecne, ale popisovala bych je v j.c. Byl by tam nulovy clen nebo neurcity? A jak by to pak bylo v dalsich vetach? A horse is a beautiful animal. A horse is…Dekuji

Dotaz

Je správně určitý člen the ve větě : When did you decide to study at the Faculty of Electrical Engineering? Nebo by tam neměl být ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vargajiri vložený před 13 lety

Dotaz

Je správně určitý člen the ve větě : When did you decide to study at the Faculty of Electrical Engineering? Nebo by tam neměl být ?

Re: Dotaz

je-li ve vlastních jménech THE … OF …, vždy tam ten člen je:

The City of New York
The University of California
The House of York
The Republic of Ireland

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Dotaz

je-li ve vlastních jménech THE … OF …, vždy tam ten člen je:

The City of New York
The University of California
The House of York
The Republic of Ireland

Re: Re: Dotaz

Děkuji.

A není možné napsat in the bed? Jako v té posteli o které konkrétně mluvím, specificky a né obecně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od neji1453 vložený před 13 lety

A není možné napsat in the bed? Jako v té posteli o které konkrétně mluvím, specificky a né obecně.

Re:

ano, když jste zalezlý v posteli a nejdete ještě spát (třeba přes den), byl by tam člen.

Prosím Vás, renesance jako epocha je vždy se členem, tedy “the Renaissance”?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od OndraK123 vložený před 11 lety

Prosím Vás, renesance jako epocha je vždy se členem, tedy “the Renaissance”?

Pokud to necháte jako podstatné jméno s významem “období”, tak ano. (Čili pokud to budete chtít použít jako přídavné jméno, tak už by tam ten určitý člen být taky nemusel).

Dobrý den, měl bych dotaz. U tohoto (nebo jiného) článku na téma členů byl odkaz na článek o vazbách GO TO BED, GO HOME atd. Ale když to zadám do vyhledávače, tak to žádný takový článek nenajde. Je tu skutečně článek na toto téma, nebo jsem měl jen vidiny? :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.