Help for English

Vyhodnocení soutěže o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o studijní pobyt v UK!

 

GRATULUJEM!!!

a ked sa nemylim tak sa ani nechcela zucastnit! :-D … prajem pekne sviatky :-)

Velká gratulace výherkyni :-D Mám pocit, že Georgia psala, že si nechce Vánoce kazit zklamáním z nevýhry a na výsledky se podívá až v novém roce.. tak snad to nemyslela vážně a bude mít opravdu šťastné a veselé :-D

Mám obrovskou radost, že to vyhrála právě Georgia. Moc gratuluju a doufám, že se s námi podělíte o zážitky. :-)

VELKÁ GRATULACE

Georgio :-D dovolte, abych i já Vám moc pogratulovala. Je to fantastická výhra a věřím, že si ji náležitě užijete a nám ostatním alespoň třeba písnete o svých zážitcích :-) Moc se mi líbí vaše názory v diskuzích. Je to super, že se štěstí usmálo na Vás :-) a je také super, že pan Marek pro nás udělal tak báječné a vynikající stránky. Děkujeme, moc moc. Krásné Vánoce :-) Vám všem

:)

Gratuluju!

Gratulace

Moc gratuluji výherkyni. Tato úžasná výhra asi nemohla skončit v povolanějších rukou (samozřejmě s výjimkou těch mých :-) ).

Velká gratulace,užijte si to. :-)

To mám velkou radost,

Georgia si to za svou píli velice zaslouží. To budou krásné vánoce!

Připojuji se ke všem gratulantům a moc gratuluju, jak tvrdí i ostatni, výhra je v těch správných rukou. Čekáme po výletě na nějaké ty zážitky. Nádherné Vánoce! :)

gratuluju

Georgia, moc gratuluju, užijte si to. :-)

:o)

GRATULACE Georgii a díky za pěknou soutěž! K.

Gratuluji vítězi!!!!

Moc gratuluji, jsem ráda že to vyhrál někdo, kdo stránky pravidelně navštěvuje, nemám moc ráda výherce u kterých vidím, že zde nemají ani jeden vyplněný test apod. prostě skoro žádnou aktivitu, to Georgia je aktivní – někdy v komentářích až moc :-D GRATULUJI

Gratulace

No myslím, že výhra je ve správných rukou, Georgia si to zaslouží ;) Takže gratuluji :-)

Huraaaa

Ani nevim proc ale Georgii sem to ze srdce pral a ona to fakt vyhrala. Velka gratulace, uz neni treba resit letni dovolenou :-))))

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.