Help for English

Vyhodnocení soutěže o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o studijní pobyt v UK!

 

Moc gratuluji:)

Taky gratuluji :) Určitě máte Georgio obrovskou radost a další motivaci k dalšímu studiu.

Připojuji se ke gratulantům

Užij si to :-) Kdyby se ti pak chtělo napsat článeček o tom jaké to bylo, tak bys určitě udělala spoustě lidí radost :-)

ttýjoo, gratuluju, gratuluju, užijte si to! :-)

Téda! :-D Jsem sice trochu smutná, že štěstí nepřálo mě, ale to zjištění, kdo to vyhrál můj smutek tlumí :-) Strašně moc gratuluju protože vy si to opravdu zasloužíte!

Taktéž blahopřeji. :-)

Je mi sice líto, že jsem nevyhrála, ael vítězka si to rozhodně zaslouží, moc gratuluju a hezké Vánoce :)!

..

gratulujem, snad si to pekne užijete a na HFE nezabudnete

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 22jakub vložený před 14 lety

..

gratulujem, snad si to pekne užijete a na HFE nezabudnete

Re: ..

Právě naopak, těším se, že budu v Anglii o HFE hodně vyprávět.

Nikdo si tu výhru nezaslouží tak, jako právě Georgia. Takže upřímná gratulace a radostné prožití svátků vánočních.

Gratuluju vítězce, myslím, že výhra je ve správných rukou :-)

A všem přeju krásné Vánoce :-)

Blahopřeju

Upřímně, myslel jsem si že když nevyhraju tak budu závidět, ale myslím že výhru si georgia zaslouží ze všech nejvíce, balhopřeju

Velká gratulace Georgii

A pak, že Češi jsou nepřející a závistivý národ. Blahopřeji a těším se na další zajímavou soutěž, která mi rozšíří obzory!

Moc gratuluju!!! Krásný dárek pod stromeček, jen co je pravda! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.