Help for English

Chad Vader 1x01

Komentáře k článku: Chad Vader 1x01

 

Tak tohle opravdu nemá chybu!Bezvadný nápad,díky moc. :-D

Skvělé!!!

Tak tohle je naprosto skvělé. Bezkonkurenční. Snad budete pokračovat i s dalšími díly. Marku, díky moc!!!

Neuveritelne

Neverim tomu, ze se jeste nekde jinde na svete, tak skvele staraji o sve ctenare. Toto je jedinecny pristup a verte tomu ze budete prohlasen za svateho :-)
Diky moc

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Smoker vložený před 14 lety

Skvělé!!!

Tak tohle je naprosto skvělé. Bezkonkurenční. Snad budete pokračovat i s dalšími díly. Marku, díky moc!!!

Re: Skvělé!!!

Ano, mám požehnání od tvůrců seriálu i producentky, takže se tu s Chadem Vaderem budeme setkávat snad pravidelně.

Připojuji se

ke chvále, to fakt nemá obdoby!

připojuji se opravdu skvělý nápad 8-)

Great!!

What great idea is it! :-D

Pomoc.

Ahaj, skvělý nápad a provedení ještě lepší. Doma sleduju extra a myslím že tohle je o trochu těžší…

Jenom nechápu tohle souvětí v části grammar: „V češtině tato souvětí většinou obsahují hlavní věty, která nemá předmět (přikázal jsem, potřebuji, rád bych), pouze vedlejší větu předmětnou.“ Nedává mě to smysl. tato souvětí se většinou obsazují hlavní věty, KTERÁ ?? (asi překlep) a pak ta další vedlejší věta mi tam vůbec nesedne, Mohli byste i to prosím ještě jednou vysvětlit. Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Jačisko vložený před 14 lety

Pomoc.

Ahaj, skvělý nápad a provedení ještě lepší. Doma sleduju extra a myslím že tohle je o trochu těžší…

Jenom nechápu tohle souvětí v části grammar: „V češtině tato souvětí většinou obsahují hlavní věty, která nemá předmět (přikázal jsem, potřebuji, rád bych), pouze vedlejší větu předmětnou.“ Nedává mě to smysl. tato souvětí se většinou obsazují hlavní věty, KTERÁ ?? (asi překlep) a pak ta další vedlejší věta mi tam vůbec nesedne, Mohli byste i to prosím ještě jednou vysvětlit. Děkuju

Re: Pomoc.

Má tam být ‚větu‘, nikoliv ‚věty‘. Opravím.

V češtině je tam hlavní věta a vedlejší věta předmětná. V angličtině je hlavní věta + předmět (což je podmět té vedlejší předmětné věty) + infinitiv.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Pomoc.

Má tam být ‚větu‘, nikoliv ‚věty‘. Opravím.

V češtině je tam hlavní věta a vedlejší věta předmětná. V angličtině je hlavní věta + předmět (což je podmět té vedlejší předmětné věty) + infinitiv.

Re: Re: Pomoc.

Děkuji, takže ten předmět v angličtině je v této větě: „I want you to work“ you jako já chci koho čeho, nebo to work na koho čeho? Děkuju moc xd :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Pomoc.

Má tam být ‚větu‘, nikoliv ‚věty‘. Opravím.

V češtině je tam hlavní věta a vedlejší věta předmětná. V angličtině je hlavní věta + předmět (což je podmět té vedlejší předmětné věty) + infinitiv.

Re: Re: Pomoc.

Už je mě to jasný, PODMĚT je jako předmět. Díky

Skvělé

Tak tohle je už nadstandart, ty Vaše skvělé nápady dovedou dodat chuti k učení. Jásám a moc děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Skvělé

Tak tohle je už nadstandart, ty Vaše skvělé nápady dovedou dodat chuti k učení. Jásám a moc děkuji.

Re: Skvělé

A mimochodem Chad je kouzelný, myslím, že se mi bude moc líbit. :-D

excellent

náhodou jsem v neděli zkoukla na youtube první i druhou sérii, ale pochopitelně úplně vše nechytím nebo nerozumím. přepis je bezva i mluvnice. se zájmem jsem si přečetla i 4-letter words – podle mě slušný člověk má znát všechno:)

Kde Vy na ty nápady chodíte? :) Je to úžasné a velmi užitečné. Nejvíce si cením rozboru textu, vysvětlení gramatických záludností a obohacení o spoustu nových slovíček :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.