Help for English

Idiomatic English - Revision 11-15

Komentáře k článku: Idiomatic English - Revision 11-15

 

Hezký večer, nějak mi nesedí 1.věta. Buď tam chybí sloveso být nebo jsou mi některé vazby této úrovně jazyka stále na hony vzdálené… :oops: :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od moja vložený před 15 lety

Hezký večer, nějak mi nesedí 1.věta. Buď tam chybí sloveso být nebo jsou mi některé vazby této úrovně jazyka stále na hony vzdálené… :oops: :-)

Re:

Také myslím, že by v jedničce mělo být
„…stories are a little bit…“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od moja vložený před 15 lety

Hezký večer, nějak mi nesedí 1.věta. Buď tam chybí sloveso být nebo jsou mi některé vazby této úrovně jazyka stále na hony vzdálené… :oops: :-)

Re:

jj hned doplním. Díky.

Idiomy nejsou mou silnou stránkou:)

aspoň že paměť mi slouží 8-)

Nejde proud

Zdravím,

rád bych se jen zeptal, jestli je možné pro větu ‚nejde‘ proud použít slovo ‚electricity‘ .

Já jsem se doposud setkal s power a current, a v oné frázi by mi electricity připadalo dost neohrabaně.

Díky

Mě paměť neslouží. Tohle se prostě nedá pamatovat, pokud to člověk sám nepoužívá nebo neslyší nebo do toho není blázen, aby ho to bavilo se to učit nazpaměť.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

Mě paměť neslouží. Tohle se prostě nedá pamatovat, pokud to člověk sám nepoužívá nebo neslyší nebo do toho není blázen, aby ho to bavilo se to učit nazpaměť.

Re:

Tak zrovna od tebe bych takovou reakci nečekal. :-)

Re: Nejde proud

Takže tu skutečně nikdo nezná odpověď?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 15 lety

Re: Nejde proud

Takže tu skutečně nikdo nezná odpověď?

Re: Re: Nejde proud

Dotazy tohoto typu piště do diskusního fóra. Toto místo je určeno pro komentáře týkající se článku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Nejde proud

Dotazy tohoto typu piště do diskusního fóra. Toto místo je určeno pro komentáře týkající se článku.

Re: Re: Re: Nejde proud

Dobře, díky za odpověď a omlouvám se.

Re:

A proč nezkombinovat paměť s vylučovací metodou? :-)
Mně se takhle tentokrát (s vydatnou dávkou štěstí) podařilo zkazit pouze první otázku (ačkoliv většinou jsem kolem průměru).

lolut

Hezké procvičení slovíček…

7/10

Don't make your teammates to pick up your… ** **** ****

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.