Help for English

Základní otázkový slovosled (pomůcka)

Komentáře k článku: Základní otázkový slovosled (pomůcka)

 

Super!

Excellent article – thanks!

bezva

podobné pomůcky miluju a studenti je vítají vždycky, takže děkuju moc za dobrý nápad, zrovna s těmi otázkami taky zápolíme

MaeDeSalve

Skvělý nápad, doporučuji místo provázku použít tzv. kloboukovou gumičku.

Fantastický nápad! Jen tak dál. :-)

Výborný napad

Díky moc LionessCZ a p.Svozílku. Jdu na to. :-)

doporučuji tvrdší papír, po ohybu všech hran doporučuji slepit pášť a jednu základnu, pomocí prstů se to líp slepí ze vnitř a druhou základnu po okrajích namažte lepidlem stejně tak jako bílé spojovací hranky pláště, které by měli být mírně zvdihlé ven z tělesa, po přiklopení druhé základny se obě lepící strany dobře k sobě přichytí

:o)

Díky za dobrou fintu, určitě použiji. DÍK! Katka

Fantastické

Díky pane Romane. Je to fakt super a jdu na to. Jinak s Vámi naprosto souhlasím. Ten „rozhovor“ absolutně sedí. Prosím více takových „kravinek“. :-D

Výborná pomůcka /žádná kravina/

Skutečně výborný nápad -‚škola hrou¨‘. Já bych si to vylepšila tím, že bych použila staré počitadlo, hranolky provlékla drátkem, na kterém by se lépe otáčeli a zasunula do stojánku od počítadla. Moc děkuji za skvělý nápad.

Áno :-)

… a ešte sa aj zamestnajú ruky, ktoré ináč blúdia po iných trasách…

PRávě jsem si to vyrobil a není to špatný. :--)

Od pátku mám strašně málo času, ale barevné čtvrtky jsem si už koupila. :-D
Tenhle nápad je vynikající.

Právě včas

Tenhle vynález se mi perfektně hodí do kurzu pro „věčné“ začátečníky, už jsem vyrobila 2, je to sice piplačka, ale námaha se vyplatí :o)

myslím že je to skvělá pomůcka,doporučím mé učitelce ze školy,aby se na to podívala,ta s tím taky občas zápolí

Úžasnej nápad!!! Díky moc za pomoc :-D Díky za tyhle stránky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.