Help for English

Přepis vět #4

Komentáře k článku: Přepis vět 4

 

Vista

Chtěla bych se zeptat, zda u 5.otázky není možné i řešení „if it were a made-up“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 14 lety

Vista

Chtěla bych se zeptat, zda u 5.otázky není možné i řešení „if it were a made-up“.

Re: Vista

je, doplním.

pěknej test

Než jsem stisknul tlačítko „vyhodnotit“, připadlo mi to celkem snadný, ale i tak jsem tam nasekal díky nepozornosti chyby (takže nakonec jen 40 %).
Vůbec mě nenapadla akorát sedmička.
Tyhle testy mám moc rád – víc takových.

jen 70 procent!!!

v 9 mi to neuznalo nestažený tvar (It has not been made clear)

Ve 2 jsem dal místo put made, což nejde, že?

A v 10 jsem dal místo got „came“, což by by se nedalo uznat?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

jen 70 procent!!!

v 9 mi to neuznalo nestažený tvar (It has not been made clear)

Ve 2 jsem dal místo put made, což nejde, že?

A v 10 jsem dal místo got „came“, což by by se nedalo uznat?

Re:

nestažený tvar doplním, ale obecně,když je původní věta se staženým tvarem, je dobré dodržovat formát.

Ostatní ne.

80 procent
Dvě úplně zbytečné a hloupé chyby.
7. dal jsem SUCH
9. dal jsem WASN'T

Ja som dal v otazke c. 10
All of a sudden he rose to his feet and left. a ono mi to vypisalo ako nespravnu odpoved. Je to naozaj nespravne?

no z nepozornosti 70 takže celkem spokojenost…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kenzo vložený před 14 lety

Ja som dal v otazke c. 10
All of a sudden he rose to his feet and left. a ono mi to vypisalo ako nespravnu odpoved. Je to naozaj nespravne?

Re:

není, jen mě ROSE při zadávání možností nenapadlo. Přidám.

„came“ to his feet teda nejde please?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

„came“ to his feet teda nejde please?

Re:

Já myslím, že ne. Jestli to ale někde najdeš…

S takzvanou inverzí jsem se zde v testech setkala již vícekrát, proto bych se rada zeptala jestli nekde najdu i článek věnovaný tomuto tématu? děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barunka159 vložený před 14 lety

S takzvanou inverzí jsem se zde v testech setkala již vícekrát, proto bych se rada zeptala jestli nekde najdu i článek věnovaný tomuto tématu? děkuji

Re:

zadejte do našeho vyhledávače „inverze“

Pomoc

Dobrý den, vím že můj příspěvek nepatří k tomu téma, ale moc by mě zajímalo, jeden překlad slovíčka do češtiny. Bohužel nevím, jak se to píše (jinak bych si to našel).Když poslouchám jakýkoliv rozhovor sportovců v Americe, tak všichni při svém interview říkají si tak 5× slovíčko (moje výslovnost) – INOU – Děkuji moc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kul0007 vložený před 14 lety

Pomoc

Dobrý den, vím že můj příspěvek nepatří k tomu téma, ale moc by mě zajímalo, jeden překlad slovíčka do češtiny. Bohužel nevím, jak se to píše (jinak bych si to našel).Když poslouchám jakýkoliv rozhovor sportovců v Americe, tak všichni při svém interview říkají si tak 5× slovíčko (moje výslovnost) – INOU – Děkuji moc.

Re: Pomoc

= YOU KNOW. Je to taková slovní výplň.

Pokud se dotaz netýká článku, směřujte ho do diskusního fóra. K tomu tu je.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.