Help for English

Přítomné časy v angličtině (cvičení)

Komentáře k článku: Přítomné časy v angličtině (cvičení)

 

prosím, hází mi to chybku za apostrof – či jak se tomu říká, dělám ho česky, jak je háček. V čem je problém? Jinak super. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Meduska vložený před 16 lety

prosím, hází mi to chybku za apostrof – či jak se tomu říká, dělám ho česky, jak je háček. V čem je problém? Jinak super. Díky

Re:

Tak pište normální apostrof, najdete ho nad ENTERem, zmášknete SHIFT a tu klávesu, a napíše se normální apostrof '.

Já napsala taky apostrof, ale pomoci klavesy nad entrem a mám to počítané jako chybu :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lenik1 vložený před 16 lety

Já napsala taky apostrof, ale pomoci klavesy nad entrem a mám to počítané jako chybu :-(

Re:

Kde přesně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Kde přesně?

Re: Re:

V 5.větě: I don´t smoke.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lenik1 vložený před 16 lety

Re: Re:

V 5.větě: I don´t smoke.

Re: Re: Re:

Asi jste použila českou čárku, nikoliv apostrof. Pokud se tam napíše don't, jde to. Tohle je náš včný problém, už to budeme muset nějak vyřešit, aby náš program akceptoval obě verze.

Chyba v hodnocení?

Ahoj, v 8. větě jsem doplnila: do you study. Odpověď byla hodnocena jako špatná s tímto komentářem: Vaše odpověď: do you study je špatná, správná odpověď: do you study. Asi tam bude chybka, že jo? Jinak díky moc za vaše stránky. Vrátil jste mi jejich prostřednictvím chuť vrhnout se znovu na anglinu … :-). Jana

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hajoska vložený před 16 lety

Chyba v hodnocení?

Ahoj, v 8. větě jsem doplnila: do you study. Odpověď byla hodnocena jako špatná s tímto komentářem: Vaše odpověď: do you study je špatná, správná odpověď: do you study. Asi tam bude chybka, že jo? Jinak díky moc za vaše stránky. Vrátil jste mi jejich prostřednictvím chuť vrhnout se znovu na anglinu … :-). Jana

Re: Chyba v hodnocení?

Spíš jste někde napsala omylem např. mezeru navíc.

90%

V každém testu musím udělat nějakou chybu a ani tento nebyl vyjímkou.V první větě jsem moc pospíchala a nepřemýšlela. Dobře mi tak.

ja to taky nedavam ale tyhle stranky mi fakt pomahaji

zase 90%

Chtěla bych moc poděkovat za tyhle stránky :-) konečně už trochu líp chápu časy..i když v tom pořád plavu :-) ..ale jinak tenhle test 100%,takže jsem spokojená :-)

Mno tak stranky sou fajn jenom porad netusim jak s nima pracovat docela by mi vyhovoval pevny studijní rad co v jakym poradi za sebou pac ikdyz se aj venuju uz 11 let tak to porad nejde… :-( :-( :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hv.zda vložený před 14 lety

Mno tak stranky sou fajn jenom porad netusim jak s nima pracovat docela by mi vyhovoval pevny studijní rad co v jakym poradi za sebou pac ikdyz se aj venuju uz 11 let tak to porad nejde… :-( :-( :-(

Re:

Chodí sem skoro dvacet tisíc lidí denně, mají rozdílné znalosti, rozdílné potřeby. Není možné, abychom tolika lidem říkali, v jakém pořadí se mají co učit. Každý se u nás může učit to, co potřebuje. A co potřebujete, to musíte vědět nejlépe sami.

90 %, tak trochu jsem v jedné větě zapomněla na you :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.