Help for English

SONGBOX Vol.1 - anglické písničky pro nejmenší

Komentáře k článku: SONGBOX Vol.1 - anglické písničky pro nejmenší

 

To vypadá moc pěkně, snažím se u svého bratra vybudovat pozitivní vztah k angličtině (je mu 6), ale zatím jí moc rád nemá. Tohle by ale mohlo pomoct, díky.
A hlásek vaší dcerky mi úplně vykouzlil úsměv na tváří :)

:-) Vaše Elenka zpívá anglicky mnohem krásněji než já. :-) Je to moc milé.

Dekuji za tip. Takto zalozene DVD uz hledam delsi dobu, protoze jsem synovi asi pred pul rokem koupila CD Jump Ahead: Pre-School (mimochodem take vynikajici, doporuceny vek 3–4, ale urcite se u toho pobavi i 5-ti leti), kde jsou krome ruznych vyukovych her take pisnicky, ktere se mu moc libily, ale bylo jich tam bohuzel malo.

Vaša dcéra si zaslúžila môj obrovský potlesk.

Roztomiloučký:-) Děkuji za tip, mojí dcerce jsou tři roky a před rokem nás šokovala když jsem si často zpívala písničku abcd… a ona ji pak začala taky zpívat, dnes už ji odzpívá líp než já :-) ale nevěřila bych jak ty mrňousci všechno pochytí, vždyť já jsem si tu písničku zpívala jen tak sama pro sebe.

Jeej, ja som si myslela, že to spieva malé angl. dievčatko, až potom som si prečítala, že to vaša dcérka…krááásne. :)
Moji malí chlapci spievajú podľa tejto nahrávky. Super

Urcite to poridim moji 2 rocni dcerce. Vase ma nadherny hlasek.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.