Help for English

"Easter Song" by Acappella

Komentáře k článku: "Easter Song" by Acappella

 

Wow

Tak takéto songy mám najradšej…:)možno aj preto, že niečo podobné robím aj ja…
Budem sa tešiť na ďalšie…:-)

Dík za pěknou písničku. Akorát mi vrtá hlavou, proč je tam go tell a ne go to tell.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 15 lety

Dík za pěknou písničku. Akorát mi vrtá hlavou, proč je tam go tell a ne go to tell.

Re:

GO TO TELL není správné, používá se GO AND TELL nebo s vynecháním AND, pouze GO TELL.

Nepatří tam místo word slůvko world?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zahalka vložený před 15 lety

Nepatří tam místo word slůvko world?

Re:

Patří… v doplňovačce to je. Doplním i zde.

Jo, jo. Mně se a capella songy taky moc líbí. Ale žádnou velikonoční jsem dosud neslyšel :-)

oops

To mě taky mohlo napadnout, že v takovéhle písničce nebudou zpívat ‚you can be bored again‘ :oops: :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od padme vložený před 15 lety

oops

To mě taky mohlo napadnout, že v takovéhle písničce nebudou zpívat ‚you can be bored again‘ :oops: :-D

Re: oops

:-D Tak to mě pobavilo.

Re: oops

same me :-)

dík

Krásná píseň – líbí se mi ještě více než ta od The crossing jak textem, tak melodií a zpracováním :)Díky moc za celou rubriku o Velikonocích!

Děkuji

Tahle angličtina mě baví :-) Je tady všechno, včetně písniček a poslechu, těším se na další lekci :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.