Help for English

The right word (Upper-intermediate) #1

Komentáře k článku: The right word (Upper-intermediate) 1

 

Pekne

trojka sa vyšmykla

Skvělé cvíčko. Doufám, že přibudou další.

Good job!

Tohle je klasická součást Cambridge zkoušek jako advanced a proficiency, nepletu-li se, takže bych to kravinou nenazýval. Osobně se svým výsledkem spokojen nejsem, ale těhle testů prosím více a více. Good job!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

Good job!

Tohle je klasická součást Cambridge zkoušek jako advanced a proficiency, nepletu-li se, takže bych to kravinou nenazýval. Osobně se svým výsledkem spokojen nejsem, ale těhle testů prosím více a více. Good job!

Re: Good job!

jj, těchto blbinek určitě přibude.

ot.č.4

Nemělo by prosím být u čtverky – You ARE answer to me? Nebo je to opravdu správně bez? Zní to pak spíš jako – TY mi odpověz..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od _Barbara vložený před 14 lety

ot.č.4

Nemělo by prosím být u čtverky – You ARE answer to me? Nebo je to opravdu správně bez? Zní to pak spíš jako – TY mi odpověz..

Re: ot.č.4

ANSWER je sloveso ‚zodpovídat se někomu‘, takže YOU ANSWER TO ME je správně, ty se mi zodpovídáš aneb já jsem tvůj nadřízený.

Jej, 100%.. teda ale vetsinou me zachranila jedna z tech vet :)

Re:

To, že ti dala nejvíc zabrat čtyřka, mi jako paradoxní nepřipadne, protože mně dala zabrat nejvíc taky (a „nedal“ jsem ji) – prostě nám to ani jednomu nesedlo.
Jako paradoxní na čtyřce je však podle mně je to, že odpověď jsme měli celou dobu před sebou – vždyť label vstupního políčka je Answer: :D.

noo, tak já tam nějaké chyby měla :? ale příště vyzkouším to, co tady pár lidí už psalo: dám to podle jedné věty! vííííc těchto cvičeníček!! :-)

Pěkné

Bezva test. Nad trojkou a čtyřkou jsem musela chvíli popřemýšlet. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.