Help for English

Musical instruments (vocabulary)

Komentáře k článku: Musical instruments (vocabulary)

 

parádní přehled a obzázky… oceňuji mimo jiné slovíčko recorder, studenti se na to často ptají…

Skvělé, díky

Díky moc za ten báječný přehled hudebních nástrojů.

Teda, pane Víte, lituju, že musíte číst takovéhle takykomentáře. Toto je přece pro lidi, kteří se chtějí učit. Doufám, že ti dva jsou tady dnes naposled. Trvám na tom, že tento článek je báječný- už jsem to projížděl online pětkrát. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel.H vložený před 14 lety

Teda, pane Víte, lituju, že musíte číst takovéhle takykomentáře. Toto je přece pro lidi, kteří se chtějí učit. Doufám, že ti dva jsou tady dnes naposled. Trvám na tom, že tento článek je báječný- už jsem to projížděl online pětkrát. Díky.

Re:

Jsem zvyklý. :-) Naštěstí náš robot většinou podobné věci automaticky hází mezi nevhodné a tak se na stránce s článkem nezobrazují. Některé musím odsunout ručně.
Díky za komentář!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Jsem zvyklý. :-) Naštěstí náš robot většinou podobné věci automaticky hází mezi nevhodné a tak se na stránce s článkem nezobrazují. Některé musím odsunout ručně.
Díky za komentář!

Re: Re:

Rádo se stalo. Jsem rád, že Vás to neodradí od práce na stránkách.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.