Help for English

Cambridge Vocabulary for First Certificate

Komentáře k článku: Cambridge Vocabulary for First Certificate

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: co zvolit?

No, já si myslím, že další knížkou rozhodně nic nezkazíte, navíc tady je slovní zásoba včetně nejrůznějších FCE aktivit – poslechy, reading apod.

Vždycky záleží, jak se slovíčka učíte, ale takové ty klasické kurzové učebnice si myslím nestačí na to, aby systematicky prošli potřebnou slovní zásobu.

Re: Re: co zvolit?

diky za rychlou odpoved
ja se totiz asi neumim slovicka ucit…mam i karticky a tak ale dlouho me to nevydrzi…bohuzel
snad by me tato kniha trochu donutila…
jeste jednou diky
zdravim bara

Existuje i Cambridge Voc. for KET??…všude jsem našel jenom pro PET nebo FCE :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 14 lety

Existuje i Cambridge Voc. for KET??…všude jsem našel jenom pro PET nebo FCE :-)

Re:

Myslím, že ne. Jestli ji nemají v cambridgském katalogu…

Nevíte, jestli něco podobného existuje i pro CAE? Koukal jsem po knihkupectvích, ale nic moc se mi nelíbilo, potřebuju hodně procvičování, abych si to všechno pořádně zapamatoval :-D

Tak jsem si ji koupila,už jen sehnat ji byl velký kumšt,naštěstí u nás v OL ju měli,poslední kus,jinak nikde nebyla.přišla jsem do Dobrovského a kluk za pultem na mě vytáhl takový tenounky sesitek,teda za 500kc jsem čekala něco tlustsiho…nicméně stačila zbezna prohlídka ještě před koupí a věděla jsem,že jixmusim mít,že to je ta ucebnice, která mi se slovní zásobou už konečně pomůže:-)je opravdu moc dobře udělána,dobře se s ní pracuje,už v březnu mě celá FCE nanecisto,tak uvidíme :-)pokud někdo váha kvůli cena x počet stran,nemá to smysl,ta ucebnice\cvicebnice je fakt nabouchana.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.