Help for English

Obecný test (elementary) #9

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 9

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Re: Re:

Jo, jo, ale já jsem se spíš ptal na „Sunday**
's** afternoon … (se apostrofem a S za slovem Sunday)“, což by podle mě mělo být také „o nedělích odpoledne“, tedy stejné použití jako ve výše zmíněné větě (afternoons).
Děkuji

Re: Re: Re:

Takto jsem to v životě neslyšel nikoho říct. Nedělní odpoledne je prostě SUNDAY AFTERNOON. SUNDAY'S bych viděl jako např. NEXT SUNDAY'S PERFOR­MANCE, TOMORROW'S MATCH, LAST MONDAY'S TRIP apod.

Nikoliv však SUNDAY'S AFTERNOON.

Re: Re: Re: Re:

Díky za vysvětlení a za trpělivost.

Re: Re: FALL

Pro jakou anglictinu je tedy Help for english? Celou dobu jsem myslel, ze pro anglickou, ale misto autumn je zde americke fall.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

Re: Re: FALL

Pro jakou anglictinu je tedy Help for english? Celou dobu jsem myslel, ze pro anglickou, ale misto autumn je zde americke fall.

Re: Re: Re: FALL

Proč by to mělo být zaměřené na jednu nebo druhou?

jeto super nemusim utracet abysemsi koupil najake cedo na uceni jeto fak dobry :-D :-D

40% Ach jo jak udělám maturu?
:-(

Re: oprava chybky

Díky, opraveno.

Dobrý den,

moc nerozumím 17 větě. Překládám si jí jako: Dark Tower je serie knížek od S.K. ( od koho co, teda OF)
Kdyby tam mělo byt „BY“ a trpny rod tak by tam mělo být written.

veľmi obdivujem vašu stránku. naozaj veľmi pomáhajú vysvetlenia pri chybných odpovediach! :-D
nech vás Boh požehná za pomoc ktorú poskytujete mnohým študentom.

Re: Re: Dobry den.

V hovorove anglictine se to vyskytuje, neco ve smyslu „takovych nakych“). Upozornuju, ze v zahranici posuzuji cloveka podle gramatiky. Stalo semi, ze jsem se zamotala v nejake vete, nevedela jaky cas pouzit, a oni meli zato, ze jsem nedodelala zakladni skolu. Pratele to toleruji … Takze pozor!

Zvire jako zvire .. kdyz se spravne nalozi :)

v 18 se jedna o srnu, nikoliv jelena. Ale je to jedno, pojistovna nedela rozdily.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nadia vložený před 14 lety

Zvire jako zvire .. kdyz se spravne nalozi :)

v 18 se jedna o srnu, nikoliv jelena. Ale je to jedno, pojistovna nedela rozdily.

Re: Zvire jako zvire .. kdyz se spravne nalozi :)

Jak víte, do čeho narazil? :-)

10.otázka

V 10. otázce: „I passed it very easy. Nemohu to přeložit jako: "Přišel (připadal) mi velmi snadný.“? Děkuji.

moc pěkný… Děkuji… :-D

Re: Re: Tak jsem začala od začátku

Máte to tu vážně parádní.
Co je tu prosím všechno na poslechy? Já našla ty povídky. Je tu ještě něco? Děkuji, že to tu existuje. Paní by chtěla specializované na bankovnictví a finance, já bych zase moc chtěla jet za rok a půl do ciziny studovat rehabilitaci, ale to už bych po Vás chtěla moc:-). Krom toho v posleších se stále plácám na elementary.
Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.