Help for English

Penguin Readers (zjednodušená četba)

Komentáře k článku: Penguin Readers (zjednodušená četba)

 

Výborně!

Díky za pěkné představení!
To jsem dodnes nevěděl, že ty Penguin knihy také mají CD-ROM. Znal jsem jen CD Audio a CD MP3.
Ten článek musel dát práce – s těmi ukázkami, náhledy… smekám!

The Right Readers

Tak ten jejich reader test (link je v článku) jim zrovna nějak nefunguje (zkoušel jsem 3 nejvyšší úrovně). Dokonce po kliknutí na nabídnutý odkaz ‚Contact us‘ to vypíše The system cannot find the file specified. :-)
To stránky HFE fungují spolehlivě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 14 lety

The Right Readers

Tak ten jejich reader test (link je v článku) jim zrovna nějak nefunguje (zkoušel jsem 3 nejvyšší úrovně). Dokonce po kliknutí na nabídnutý odkaz ‚Contact us‘ to vypíše The system cannot find the file specified. :-)
To stránky HFE fungují spolehlivě.

Re: The Right Readers

myslíš ten placement test tady?
www.penguinreaders.com/…-reader.html

no to je test na vytištění, mně se normálně otevře PDF

Chyba

Mě to tam taky nepustí. Píše nějakou chybu – Error Number : 99992 a další povídání kolem toho.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: The Right Readers

myslíš ten placement test tady?
www.penguinreaders.com/…-reader.html

no to je test na vytištění, mně se normálně otevře PDF

Re: Re: The Right Readers

Testy na této adrese mi také nefungují, dostala jsem se na:

www(tečka)pen­guinreaders(teč­ka)com/pr/stu­dents/the-right-reader(tečka)html#2
a tam se to normálně zobrazí.

TESTY

Pokud klikáte na ta barevná okénka pod nadpisem ‚Choose by student‘s level', tak to opravdu nefunguje, ale to nejsou testy. Tady máte být odkázáni do katalogu. Bohužel tam je nyní chybka.

Testy jsou až pod tím:

LEVEL TEST – tam je tabulka o 3 sloupcích.

Testy nejsou online, to jsem psal, ale stahují se ve formátu PDF.

Rychlost

Na základě tohoto článku jsem si objednala ve středu knihy v akci 3+1 zdarma a dnes je mám již doma a pustím se do čtení.

Nová objednávka

Po rychlém doručení objednaných titulů jsem se rozhodla v Akci 3+1 objednat další knhy, ale není tam teď místo pro napsání hesla a stále se mi zobrazuje objednávka s cenou bez slevy. Nevím co s tím. Poraďte mi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 14 lety

Nová objednávka

Po rychlém doručení objednaných titulů jsem se rozhodla v Akci 3+1 objednat další knhy, ale není tam teď místo pro napsání hesla a stále se mi zobrazuje objednávka s cenou bez slevy. Nevím co s tím. Poraďte mi.

Re: Nová objednávka

To prosím konzultujte s englishbooks. My vám s tím asi neporadíme.

Re: TESTY

Jo,jo. Testíky stáhnout jdou.

Re:

z vlastní zkušenosti vím že můžete číst až překvapivě vysokou obtížnost čítanek. chce to pouze dostatečnou slovní zásobu a trochu inteligence na domýšlení souvislostí. u mne a možná i u vás je velký rozdíl mezi pasivní a aktivní znalostí.

Akeho su formatu a kolko stran maju tieto knihy?? Nikde som to nenasiel.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stefano789 vložený před 14 lety

Akeho su formatu a kolko stran maju tieto knihy?? Nikde som to nenasiel.

Re:

Formáte je přibližně A5:
13×20 cm (Penguin Readers)
15×21 cm (Penguin Active Reading)

Stran mají přibližně 50–100, záleží na úrovni. Ty jednodušší jsou útlejší.

Dobrý den, zkoušel jsem si testy, abych poznal svoji úroveň a mám pár dotazů.

........ that you would be at the meeting. Správná odpověď je „I was sold“. Proč nejde „I was said“, když se ptáme na 4. pád?

You nearly had an accident. You ........ drive more carefully. Tam je správně „should“, proč tam nemůžu dát „would“… jaký je prosímvás tedy rozdíl mezi „should“ a „would“?

That man ....... my purse.
Správně je „stole“. Jedna z možných variant byla i „robbed me“, jaký je tedy rozdíl mezi „robbed“ a „stole“?

Děkuji Vám za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 14 lety

Dobrý den, zkoušel jsem si testy, abych poznal svoji úroveň a mám pár dotazů.

........ that you would be at the meeting. Správná odpověď je „I was sold“. Proč nejde „I was said“, když se ptáme na 4. pád?

You nearly had an accident. You ........ drive more carefully. Tam je správně „should“, proč tam nemůžu dát „would“… jaký je prosímvás tedy rozdíl mezi „should“ a „would“?

That man ....... my purse.
Správně je „stole“. Jedna z možných variant byla i „robbed me“, jaký je tedy rozdíl mezi „robbed“ a „stole“?

Děkuji Vám za odpověď.

Re:

Pod článek do komentářů pište prosím jen dotazy týkající se článku samotného.

Ostatní dorazy piště prosím do našeho fóra.

K vašim dotazům:

– asi jste chtěl napsat TOLD, nikoli SOLD (k rozdílu mezi TELL a SAY si u nás přečtěte článek)

– SHOULD = měl bys (WOULD = bys)
Přečtěte si k tomu u nás článek.

– STEAL = ukrást (ROB = okrást), asi neokradl vaši peněženku…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.